Site logo
Звільнення у Gunderson Dettmer та Kirkland & Ellis

Звільнення у Gunderson Dettmer та Kirkland & Ellis

2023-04-05
Звільнення у Gunderson Dettmer та Kirkland & Ellis
На думку Midjourney у fired lawyer має бути саме шість пальців

Минулого тижня найбільша юридична галера світу за оборотом Kirkland & Ellis (2700 юристів, $6B оборот минулого року) повідомила про скорочення гребців у Штатах.

Але поки не панікуймо, бо невідомо, скількох вони звільняють. Судячи з того, що у юридичних групах і коментах під новиною у поваєних виданнях тихо (наприклад, ось тут коменти на Файненшл Таймз), то звільняють геть небагато народу. У кінці минулого року вонии звільнили 25 поганих перформерів. Цього разу вони, до речі, знов кажуть, що це не звільнення (layoffs), а планове скорочення нон перформерів (це називається stealth layoffs).

Набагато більше постраждала каліфорнійська галерка поменше — Gunderson Dettmer. Минулого року вони хизувалися тим, що за рік збільшилися на третину у звʼязку із бумом в ІТ до 400+ гребців, приблизно 100 із яких партнери. 

Тіпи працюють у Кремнієвій долині, тож схоже, що їх просто наздогнала синергія звільнень у технологічних компаніях і банкрутства Silicon Valley Bank. Але і тут не геть критичні цифри. Блумберг повідомляє, що вони звільняють 10% людей, включно із фрешами, який онбордили цього року.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password