Site logo
​​Kirkland & Ellis звільнять 20-25 асоціатів

​​Kirkland & Ellis звільнять 20-25 асоціатів

2022-11-03
​​Kirkland & Ellis звільнять 20-25 асоціатів

І що? Як що, Kirkland це найбагатша блін юридична галера у світі. Та ще і Above the Law підігріває ситуацію, назвавши це “прихованим звільненням” через рецесію.

Що таке приховані звільнення: цим геть не розповсюдженим в Україні словом американці називають ситуацію, коли фірма звільняє людей без виплати компенсації. Іншими словами, замість того, щоб чесно сказати, що туди сюди барані яйця рецесія у світі, роботи немає, ми тебе звільняємо, але на тобі дві зарплати, вони наче як перекладають “провину” за звільнення на юриста і його начебто поганий перформанс.

Кого саме звільняють: корпоративку і транзакційників. Джерело Above the Law сказало, що “the law firm is contending with a downturn in corporate work and overcapacity of transactional hires made in response to last year’s surge in demand.”

Kirkland точно найбагатші? Точняк. Минулого року вони заробили 6 дохуліардів. Вдумайтеся у цю цифру на секунду. їх наздоганяють Latham & Watkins із оборотом у 5,4 ярди. На третьому місці з великим відривом DLA Piper із оборотом у 3,5 ярдів доларів у 2021 році.

Так що, почалося?: швидше за все так, почалося. Бо слово “рецесія” не сходить із новинних стрічок економічних видань. Рано чи пізно від теоретичної рецесії потрібно було переходити до практичного застосування її малоприємних наслідків.

@gadiuk

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password