Site logo
Водійка Анна Бабич

Суд на 1 рік позбавив Анну Бабич водійських прав за водіння у нетверезому стані

У березні водійку на імʼя Бабич Анна Валеріївна на 1 рік позбавили водійських прав за водіння у нетверезому стані.

Суд на 1 рік позбавив Анну Бабич водійських прав за водіння у нетверезому стані

 

Сам інцидент, як йдеться у постанові Оболонського районного суду, стався 30 жовтня 2021 року. Поліцейські виявили, що ОСОБА_1 керувала автомобілем марки «Порше» із ознаками алкогольного спʼяніння: запах алкоголю з порожнини рота, почервоніння обличчя”. Від проходження огляду на стан сп`яніння ОСОБА_1 відмовилась, знову ж таки, якщо постанова не бреше.

Захисник — пан Коломійчук — оскаржив постанову, але у середині серпня Київський апеляційний суд повернув апеляційну скаргу заявнику через те, що заявник на підтвердження повноважень надав лише ордер і свідоцтво, але не надав витяг із договору (як того досі вимагає КУпАП).

Минулого тижня ми направили партнерці AEQUO пані Анні Бабич запити на коментар щодо самої події, бо імʼя ОСОБИ_1 схоже з іменем Ані до ступеня змішування. Із запитом на коментар щодо подальшої стратегії захисту ми також звернулися до її захисника. Вони прочитали повідомлення, але коментарі досі не надали.

Розповідь була б неповною без трьох важливих уточнень:

— Десь 13 років тому я теж попався на нетверезому водінні. Я чесно катнув із поліцейськими на огляд у іншу частину Києва, а потім у суді визнав провину. У реєстрі цього рішення чомусь немає. Але ви не уявляєте собі, як мені соромно досі за те, що зробив. Але є і виховна функція у тій події: відтоді навіть не думав повторити подвиг.

— Друге уточнення полягає у тому, що юридичний ринок ніколи не обговорював публічно те, про що я написав. Після того, як нам написали читачі про ці справи, ми два дні радилися з бордом, чи варто про це писати. Бо, з одного боку, ця історія не стосується напряму юридичного ринку; зрештою, всяке буває в жизні. З іншого боку, ми позиціонуємо Спілку мертвих юристів як медіа, яке пише про і для українських юристів. Іншими словами, ми мусимо написати про будь яку інформацію, яка є важливою для спільноти.

— Ну а третя теза така: ми не маємо адекватної можливості перевірити усіх партнерів юридичних фірм у судовому реєстрі. Тому якщо вам знайомі історії, коли партнер поводився невідповідно своєму високому морально-етичному суспільному статусу, то пишіть нам про це.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password