Site logo
​​Ультиматум Іллі Костіна щодо Aver Lex

​​Ультиматум Іллі Костіна щодо Aver Lex

​​Ультиматум Іллі Костіна щодо Aver Lex

Сьогодні Ілля написав у ФБ пост, який варто привести дослівно:

“Я був прийнятий до лав Асоціації правників України під номер 13.

Тому вважайте мене ветераном АПУ. Сьогодні до мене звернулися колеги, вони готують матеріал під темою: чим займаються зараз, у період війни, члени АПУ.

Чим я зараз займаюсь для всіх зрозуміло, я у лавах ЗСУ [про те, чим і де займається Ілля, читайте у нашому в’ю]. І я б з радістю дав би коментар, але у мене виникло питання: як можно пишатися своїми колегами, членами асоціації які воюють, допомагають, працюють в такий складний час і одночасно брати гроші від колаборантів.

Генеральним партнером АПУ є компанія AVER LEX. Очолює ії Сердюк В. [уточнення: керуючим партнером є Ольга Просянюк, дружина Віталія і членкиня правління АПУ] Найвідомішим його клієнтом є Янукович. Був у нас такий підар у президентах. Після початку співпраці з ним, Віталій змінився кардинально і став рупором наративів руського миру (грузинські снайпери на Майдані, державний переворот 2014 р, Росія не нападала на Україну і тп).

Одразу з’явилася можливість спонсорувати безліч заходів і купа охорони.

Ми підтримували стосунки з ним до того моменту, поки його можно було називати захисником, а не соратником.

[далі кілька лінків]

Я офіційно повідомляю, що якщо впродовж 24 годин, керівництво АПУ не висловить свою позицію щодо співпраці з цим колаборантом, я, якщо до цього моменту буду ще живий, виходжу з лав АПУ і буду призивати це зробити всіх колег, хто любить Україну.

Слава Україні!”

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password