Site logo
Як Алекс Джоунс продув чергову справу по стрілянині у школі Sandy Hook

Як Алекс Джоунс продув чергову справу по стрілянині у школі Sandy Hook

2022-08-10
  • Десять років тому у невеличкому місті в штаті Коннектікут 20 річний тіп вбив свою мати, потім пішов до школи Sandy Hook, розстріляв там 20 дітей і шістьох вчителів, і застрелився.
  • Через кілька годин після трагедії з цього приводу дехто на імʼя Алекс Джоунс висловився коротко і впевнено: це “false flag shooting”, яке спланував уряд США для того, щоб під шумок відібрати у простих американців право на зброю.

Хто такий Алекс Джоунс

Це ультра-правий радіо ведучий, прибічник конспірології, власник сайту InfoWars. Він у інтервʼю і подальших своїх публікаціях систематично продовжував нарратив про те, що вбитих у школі Sandy Hook дітей і вчителів грали актори, за що починаючи з 2018 року програв дифамаціні позови від сімей загиблих на загальну суму близько 120К доларів.

Новий процес

Батьки загиблої у школі 6 річної дитини звернулися із дефамаційним позовом на суму 150М доларів. Враховуючи кілька успішно програних справ, результат розгляду цієї справи був очевидний, тож сторони зосередились переважно на питанні справедливої суми компенсації. Джоунс у суді повідомив, що будь яка сума компенсації більше одного мільйона доларів буде для нього непідйомною. Для підсилення позиції “звідки у мене такі гроші” компанія пішла у банкрутство. При цьому, Джоунс вів процес максимально самовпевнено, пропускав засідання, а коли зʼявлявся, то бикував і прикидався ідіотом.

Але от що цікаво

Адвокат Алекса Джонса Federico Andino Reynal, керівник маленької фірми імені себе, на підсилення позиції “бідного клієнта” передав представникам іншої сторони усю мобільну переписку Алекса Джонса за два роки до початку судового процесу. Із переписки зʼясувалося, що InfoWars це не просто новинна помийка, а пристойного розміру інфобізнес із річним оборотом близько 10М доларів. Адвокат вирішив все виправити та подав до суду клопотання про виключення переписки зі списку доказів. Там нижче на відео Джоунс намагається пояснити, чому ця переписка з його телефону не його, хоча може і його, але це все одно помилка. Суддя не оцінила гумору адвоката і відмовила у задоволенні клопотання.

Минулого четверга суд присяжних задовільнив позов і стягнув більше 40М доларів.

,
We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password