​​Володимир Копоть закрив Monitor

​​Володимир Копоть закрив Monitor.Estate

Володя запиляв проєкт у 2017 році разом із партнером, який виконував роль СТО, Олександром Радзишевським. У 2018 році вони пройшли інкубацію Open Data Challenge у 1991 open data incubator (і написали про цей досвід текст). У 2019 проєкт переміг у Aequo Legal Tech Challenge в номінації tech.

10 вересня 2022 Володя написав у ФБ, що проєкт закрився.

У пості він назвав кілька причин для закриття:

“- [не вдалося] уберегти людей від Укрбуду. Хоча ми намагалися. Чесно. Але білборди «найбільшого» забудовника важили більше, ніж наша експертиза. На жаль.
– [не вдалося] масштабувати проект до національного рівня і стати найкращими з найкращих. Ми до цього йшли. А треба було бігти.
– [не вдалося] залучити вчасно інвестиції, які б нам допомогли масштабуватися.
– [не вдалося] пережити закриття відкритих даних. Для нашого проекту – це було паливо, яке дозволяло створювати нові продукти і робити корисні речі”.

Кілька днів тому вийшла стаття на AIN.UA, у якій Володя все ж головною причиною для закриття назвав закриття відкритих даних.

Особисто мені жаль, що проєкт закрився, бо ми тут разом із Kyiv Legal Hackers збираємо лігалтех стартапи, які пережили війну, або народилися після вторгнення, але шось не дуже їх багато.

Але на то він і бізнес, щоб хтось закрився, а хтось вижив. Закрити стартап, як свідчить мій скромний досвід роботи зі стартапами, це чудовий, хоча і неприємний, досвід. Така історія потроює твою досвідченість як підприємця і збільшує вірогідність зробити наступний успішний проєкт у десять разів (цифри приблизні).

Давайте накидаємо Володі вподобайок. Він сильний і точно не потребує їх, але все ж буде приємно, думаю.

@gadiuk
​​Володимир Копоть закрив Monitor