ЛГБТ+ і юридичний ринок (подкаст)

ЛГБТ+ юридичний бізнес надомники

У липні 2021 ми зібрали анкети про про ставлення до ЛГБТ+ серед юристів. Нижче короткі підсумки опитування. Ці підсумки ми тоді ж, у липні, закріпили подкастом. Два дні тому в Одесі відбувся марш за права ЛГБТ. На ньому, прогнозовано, з’явилися мамкині нацики. Ми вирішили нагадати, що такі мамкині нацики живуть прямо серед нас, у середовищі юристів.

ЛГБТ+ юридичний бізнес надомники
ЛГБТ+ і юридичний ринок (подкаст)

Лайнап:
– Маркіян Ключковський, партнер Астерс
– Єгор Лисов, юрист в АО Goldrein Partners
– Катерина Заславська, директорка Київського офісу ILF
– Дмитро Чайка, керівник проєктів в Real Stories Production
– Євгенія Очеретько, радниця Арцінгер
– Яна Бакаленко, операційна директорка Axon Partners
– Ірина Федорович, Центр соціальна дія

Модерують
– Оксана Покальчук, директорка Amnesty International Ukraine і
– Альона Казанська.

“Шість років вчать права людини на юрфаці, а в голові звалище, наче вони не на юрфаці вчилися, а ікони цілували”

із минулорічної анкети

Цього року їх у нас 25, майже ужвічі більше, ніж минулого року. Ми вибрали кілька відповідей на свій смак. Раджу переглянути всі відповіді, щоб ви не думали, що я навмисно вибрав лише погане. 

Ну і да, одразу після того, як ми опублікували анонс дослідження, в анкету прийшли нацисти і заповнили десь сотню анкет свастикою, нацистськими віршиками та іншими атрибутами даремно витрачених колись сперматозоїдів. З естетичних міркувань не будемо їх тут цитувати. Але припускаємо, що ще пару анкет заповнили “по приколу”. Ми не стали їх видаляти, бо раптом то був не прикол, а лише нам так здалося, тож не вимикайте критичне мислення бдлск.

Ти маєш відкритий статус, чи приховуєш свою належність до ЛГБТ?

— Я не приховую, але не так багато людей взагалі знає. Оскільки я асексуальна, то зазвичай питання взагалі не спливає. Реакція людей взагалі — не розуміють, що це таке і як таке може бути, а потім говорять, що то я просто «ще не знайшла потрібну людину», рідше говорять «це значить, що ти взагалі нікого не любиш?» (що зовсім не так).

— З колег знає лише один, але він вже працює в іншому офісі. Сприйняв добре, але це особливий випадок, бо ми товаришували ще до того, як стали колегами

Чому ти приховуєш?

— Тому що серед моїх колег є негативно налаштовані особи до ЛГБТ

— Боюсь реакции работодателей

— Боюсь травли, много раз били на Контрактовой

— Не зовсім акуратне питання, що означає “приховувати”, як і більшість людей, я не починаю знайомство з розповіді про сексуальну орієнтацію. Якщо людина займає вагоме місце в моєму житті – вона знає, бо це неможливо приховувати. Каммін аут можна тільки розпочати, але не закінчити, це вічний процесс…

Чи відчуваєш у свій бік хейт чи дискримінацію на фірмі?

— Ні, тому що вони не знають. Думаю якби знали, то цього б не було – більшість або підтримує, або нейтральні 

— Ощущаю, что за спиной меня осуждают

— Нет, но некоторые шуточки касательно движения хотелось бы не слышать

Що найбільше вкурвлює у відношенні до ЛГБТ в Україні?

— В Україні люди зовсім не знаються на цій темі і поводять себе дуже примітивно у відношенні до представників ЛГБТ

— неможливість узаконити стосунки 

— стереотипність і тупість по відношення до цієї теми (люди навіть не намагаються зрозуміти чому і як це відбувається)

— Всё, вот даже эти блядские ответы нациков здесь

— те саме, що і у відношенні до будь-кого “неправильного”. Бидлізм.

— Фрази редактора: «Блять, ну чому так складно бути собою?» – особливо якщо ти «білий привілейований цисгендерний чоловік» – то моя особиста думка, що ти «пездюк якого надто сильно любила матуся у дитинстві» і ти не розумієш про що говориш. Банально ти виграв лотерею народження – пишайся! Але ця приписка минулого року змусила мене цьогоріч заповнити цю анкету.

Чи почуваєш себе в Україні вільно?

— Я почуваю себе вільно у розвинених європейських країнах Німеччині, Голандії наприклад. В Україні ні

— Я почуваю себе вільно за межами роботи

— Почуваю себе відносно вільно через існування та підтримку державою праворадикальних угрупувань, нерозслідування правопорушень на грунті нетерпимості, відсутність елементарного каталогу прав для ЛГБТК+

— Почитай ответы нациков на анкету – вот и ответ на вопрос.

Що робити?

— Веселкове лого – це круто, але якщо ми і в правда такі «мужні» чому не почати діяти. У «Великої 50 та 4» є великий вплив на державні інституції і владу, суспільство. В Україні є екстремістські організації (по типу: «Традиція та порядок»), які розпалюють не тільки ворожнечу до ЛГБТК+, але й до жінок, мігрантів тощо. Чому б хоча б раз не використати цей вплив «задля добра»? Давайте разом допоможемо Мін’юсту побачити екстремізм в організації «Традиція та порядок і Ко» яка розпочала полювання на представників ЛГБТК+. Це вартує більшого чим лого.

Ну і на сам кінець фото, яка внєзапно свідчить про те, що у одеської поліції є почуття гумору. На фото бойове крило телеграм каналу Традиції і порядок, яких вчора під час маршу в Одесі затримала поліція.

Mrazevich on Twitter: "Традиція і порядок насправді просто талановиті  косплеєри… "
Фото звідси: https://espreso.tv/traditsionalisti-proti-lgbt-v-odesi-zagalom-zatrimalo-65-osib-vklyuchno-z-golovoyu-rukhu-khodakovskim

Мертві юристи живуть на ваші донати. Тому якщо вам зайшов цей матеріал, а 10 баксів на місяця для тебе не гроші, то нижче для цього є кнопка. Якщо ж ми тебе цим текстом образили, то нас дуже образить твій донат в 1 долар. Піс!