Site logo
<strong>Ми робимо спіноф: відділяємо благодійність від медіа</strong>

Ми робимо спіноф: відділяємо благодійність від медіа

2023-03-17

Це програмний текст, тому читайте голосом Брєжнєва, або, якщо хто не застав той невмирущий символ молодості російської нації, то читайте голосом ведучої творчого вечора Степана Гіги.

<strong>Ми робимо спіноф: відділяємо благодійність від медіа</strong>
Ілюстрація Каті Ціібере

Ви можете памʼятати, що із першими пострілами ППО ми у чятіку почали шукати донорів крові, потім таксі, потім збір коштів. Потім все це закрутилося, спантагрюерилось, ускладнилося і стуземунилось, тобто доросло до того, щоб перетворитися на окремий благодійний фонд (ось тут гляньте, скільки ми всього зробили за рік). 

Ми вчинили відповідний правочин і тепер маємо у своїй корпоративній структурі гордий благодійний фонд “Спілка мертвих юристів”. Засновниками Фонду є наше ГО “Спілка мертвих юристів”, а ще особисто Надя Денисюк та Катя Міщенко.

Унилу, але при цьому безмежно важливу, роботу з реєстрації Фонду зробили наші унилі і безмежно важливі кореші із Василь Кісіль і партнери: Володя Ігонін та Оля Линник. Дизайн і лице фонду створила Катя Цибере.

Навідміну від децентралізованої і пласкої Спілки, Фонд буде більш централізованим. У нього є окремий операційний менеджмент, наглядова рада та відокремлений, хоча і дуже вам усім знайомий, тембр голосу у facebook, twitter, linkedin

Підпишіться, будь ласка, на ті сторінки, щоб ми не поверталися до цього питання, ладно? Дякуємо.

Core Фонду

Рулювати Фондом будуть не якісь чужі нашому чяту люди. Вони з самого початку тягли на своїх спинах (а Надя ще і на спині своєї собаки) все наше волонтерство і, логічно, продовжать це робити. Привітайте шановних колег: 

Надя Денисюк – партнер Axon Partners. Відповідає за все на світі, але найперше за операційну діяльність фонду, мілітарний напрямок закупівель і діяльність юридичної клініки для волонтерів (спойлер).

Катя Міщенко – лід практики в Avitar. На Катіних плечах маркетинг та фандрейз, промоушн кампанії lawyers2lawyers.

Марія Зіверт – юрист міжнародник. Марічка пильнує за комунікацією з донорами та реалізацію проєктів з підтримки шпиталів.

Руслан Ніфтуллаєв – юрист в Axon Partners. Руслан повністю курує напрямок медицини і такмеду (не плутати) та партнерський проєкт зі створення волонтерського хабу.

В нас є ще члени команди на конкретних проєктах, але про них ми напишемо окремо (ви ж підписалися на соціальні мережі там вище?).

Наглядова рада

Хоч ми молодий фонд, але вже вихований, а тому шановний: в нас є Наглядова рада. Вона майже повністю повторює борд ДЛС, мінус Катя, яка перейшла в оперативне управління і плюс Володя Ігонін). Але ладно, повторимо ще списком:

 1. Діма Гадомський,
 2. Світлана Романова,
 3. Світлана Панаіотіді,
 4. Сашко Мельник,
 5. Володя Петраковський,
 6. Володя Ігонін,
 7. Ден Іванов,
 8. Артем Крикун-Труш,
 9. Коля Юрлов,
 10. Віталік Чемерис,
 11. Дмитро Форемний.

Кому ми допомагаємо

Військові та шпиталі. 

Оптика, звʼязок, дрони, амуніція, живлення, техніка, такмед. Для визначення пріоритету допомоги ми працюємо по системі трьох критеріїв:

— участь в бойових діях 

— рівень захисту життя та ефективність для якої кількості людей

— доступність товару та можливість оперативно закрити запит 

Ми працюємо не з усіма підряд, а з перевіреними військовими частинами та командирами. У нашому фокусі, очевидно, лишаються колеги юристи та їхні підрозділи.

Окремий напрямок Фонду – допомога лікарням та шпиталям, які не знаходяться безпосередньо в районі ведення бойових дій, проте які є форпостами своїх областей з надання допомоги пораненим бійцям та цивільним. 

То донати кому тепер давать: ГО чи Фонду?

Якщо коротко, то і туди, і туди. Бажано.

Після вторгнення ми майже всі кошти витрачали на волонтерство. Тепер потрібно дати мощного фінансового пінка Фонду, але при цьому не дати загнутися медійному напрямку.

Тож підписуйтеся на соціальні мережі Фонду (якщо ще не підписалися, хоча ми вже двічі попросили) і там вам усе пояснять. Ну або мацайте донатні кнопки нижче

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password