​​Маркіян Мальський пішов із Арцінгер

Маркіян Мальський перейшов із Арцінгер у Kochanski & Partners
Маркіян Мальський перейшов із Арцінгер у Kochanski & Partners

Вчора він написав у себе в Лінкедіні, що приєднався до польською фірми Kochanski & Partners.

Коханський і партнери це, судячи із рейтингів, польський середнячок — фірма 2 ешелону у більшості практик, які досліджує ЛігалПійот. У Чамберсі вони представлені лише у практиці міжнародного арбітражу у розділі “Up and Coming”.

Маркіян це динозавр українського ринку, керував львівським офісом Арцінгер скільки я себе пам’ятаю — з 2008 року. Потім сходив у ЛОДА, і повернувсь в Арц.

Попри те, що Маркіян своїм дописом у ЛІ пояснив рівно нічого, чим загнав нас усіх у простір для домислів, ми, як чемні фраєри, не тільки зібрали чутки і думки, а і запитали у самого Маркіяна. Він відповів, що поки немає про що говорити і ми домовилися повернутися до цього за місяць. Тімур Бондарєв був багатослівнішим.

Чутки і реакція ринку
Антон Подільчак (Advice Group) каже, що ринку як такого на зараз немає, тому і фахівці ідуть в пошуках кращих вод. Але з огляду на те, що зараз Тімур у Львові, то, думаю, він буде тримати оборону. Для Арців вихід Маркіяна це дуже сильне знекровлення у Львові. Думаю, багато хто з місцевих втішився, але я глобально не бачу чому це має вплинути на ринок бо зараз його немає.

А іншому пану здавалося, що хто-хто, а Арци мали б встояти. “Ну дуже дивний поворот. Він же арбітражник до всього, а там ніби робота є, судячи з інших бігло”, заказв пан.

Третя пані телеграфує нам, що поки в Україні жопа, він в іншому місці попрацює. “У цій і сторії немає нічого цікавого, ніякої Санта Барбари, розходьтеся”, каже пані.

Що сказав Бондарєв
Діма: Я чув, що Маркіян не пішов геть, а повернеться, такий собі секондмент. Це правда?
Тімур: Ми не знаємо, що буде із війною. З перших днів ми сказали людям, що можете шукати себе в інших місцях. Кістяк фірми, кістяк практик, ми залишили, а всім іншим сказали, шукайте можливості.

[ось кстаті недавній матеріал у Law Gazette про те, як Арц переживав війну].

Д: Мальський не кістяк?
Т: Він теж кістяк, але, на щастя, він може бути більш ефективним знаходячись там.

Д: Ви про цей секондмент домовилися до чи після війни, адже Маркіян виїхав із сім’єю за кілька днів до вторгнення?
Т: Тут е специфіка львівського регіону, вони дуже близькі і дружні із Польщею. Так виявилося, що він до війни поїхав. Але рішення про те, що він тимчасово нас лишає, ми приймали після вторгнення.

Д: Якщо це секондмент, то чому ви прес реліз не робили і з сайту Маркіяна прибрали? Це ж цікава історія для ринку — відправити партнера на секондмент.
Т: Дуже швидко це розвивалося, не встигли це зробити

Д: Я знаю, що ще хтось із партнерів піде на секондмент. Поясни будь ласка, як і хто це придумав і яку користь ви хочете отримати?
Так, будуть деякі зрушення, скоро почуєте.

Д: У Арцінгеру зараз точно все не гірше, ніж у інших?
Т: Кому зараз треба юристи? — Нікому. Ми прогарантувал людям доходи на певний час. Але що буде далі, ми не знаємо. Наскільки я розумію, у нас справи не гірше, ніж у інших. 

@gadiuk