Site logo
Ілля Ткачук став еквіті партнером Інтегрітес

​​Ілля Ткачук став еквіті партнером Інтегрітес

2022-10-28
Ілля Ткачук став еквіті партнером Інтегрітес

Відповідно, Ілля Ткачук гість нашого чергового бліц інтервʼю. Спойлер: які в нього фінансові таргети, не сказав ((

Наскільки глибока дупа, у якій зараз знаходяться практик іноземних інвестицій, транскордонних транзакцій, M&A та цінних паперів в Україні?
Звичайно, ситуація зараз досить складна і ми поки не розуміємо, коли транзакційний ринок може повернутись до довоєнного рівня. Проте, вже зараз є іноземні компанії, які активно цікавляться проєктами відбудови, а є вже і ті, які почали реалізовувати такі проєкти. Сподіваємось, що такі приклади будуть сприяти пожвавленню в залученні інвестицій.

Практика M&A у світі зараз теж здається сильно просідає?
Глобальну рецесію ніхто не відміняв. Але іноземні ринки набагато більше диверсифіковані, і тому ситуація з M&A проектами в різних країнах секторах різна.

Рецесія у світі, український ринок у твоїх основних доменах майже мертвий, тим не менше ти отримав еквіті партнерство. Як так, це ж нелогічно?
По-перше, Integrites слідує системному підходу щодо підвищень, який включає себе і наявність бізнес кейсу з оборотом, і побудову команди і, звичайно, наявність спільних цінностей. Це дозволяє фірмі розвиватись навіть в складних умовах.

По друге, моя практика є досить диверсифікованою і крім M&A проектів включає також корпоративні реструктуризації та питання трудового права. Ці два напрямки є досить активними зараз.

По третє, ми зберігаємо стриманий оптимізм щодо відновлення країни і початку відбудови. Саме тому подальший розвиток команди є дуже важливим. Ти ж мабуть чув, що з початку війни ми нікого не звільняли, а у вересні провели індексацію заробітних плат.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password