Site logo
​​Хто такий адвокат Олег Горецький?

​​Хто такий адвокат Олег Горецький?

2023-05-16
​​Хто такий адвокат Олег Горецький?
На світлині Олег Горецький із головою т.в.о. ДСА паном Сальніковим. Автор світлини невідомий.

Горецький не те щоб дуже відомий адвокат. Нам на радари він потрапив близько місяця тому, а два тижні тому нам звалилася прям дуже цікава інфа, яку ми тільки зараз змогли підтвердити. Але давайте по порядку.

Горецький і партнери

Абсолютно нічим не примітна фірма. Принаймні, не була примітною донедавна. У Лігал500 та Чамберсах їх немає.  На сайті є кілька клієнтських відгуків від Універсал Банку і ТАС страхування, НДЦ Нафтохім і Промтех. 

Цікаві про них дві речі:

1) Екс суддя господарського суду міста Києва і екс суддя київської апеляції Едуард Шевченко (памʼятаєте, у нього в кабінеті ще купа жирафів було?) є старшим партнером Горецького. Він пішов у відставку десь у 2016 році. Пан Шевченко є, на мій скромний погляд, набагато більш відомим, ніж керуючий партнер Горецький.

2) Пан Горецький володіє юридичним виданням  femida.ua. Вони не досить активні у ФБ, тому можливо ви, як і я, про них уперше чуєте.

Горецький і Князєв

Два тижні тому до нас долетіла інфа про те, що Горецький дзвонив кандидатам у члени ВККС від імені Князєва. У це було складно повірити, тому чекали на якісь підтвердження і отримали їх: дійсно дзвонив.

Я думаю, саме із цим були повʼязані малозрозумілі тези НАБУ під час сьогоднішнього брифінгу про конкурс до ВККС, який наче як поза скоупом цього розслідування, але для чого було про це взагалі згадувати?

Про всяк випадок уточню: це не означає, що Горецького на ті дзвінки уповноважив Князєв. Ця вся ситуація не означає, що Князєв корупціонер. Ми не будемо поводитися як НАБУ/САП і робити trial by media. Намагаємося отримати коментар Всеволода про цю ситуацію і сподіваємося, що у нього є притомне пояснення всій цій історії.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password