Site logo
Адвокат Юлия Церковникова проти підзахисного Шона Піннера

Адвокат Юлия Церковникова проти підзахисного Шона Піннера

2022-06-25
Адвокат Юлия Церковникова проти підзахисного Шона Піннера
(Фото Юлії Церковникової у нормальній якості я не знайшов, такшо от вам фото Шона Піннера до і після полону).

​​Ви певно чули про те, що “суд” терористичної організації “ДНР” виніс британському солдату, який воював у ЗСУ, смертний вирок. Але ви точно не читали інтерв’ю із його захисницею.

Для цілісності картини варто уточнити, що:

— Шону Піннеру (Shaun Pinner) 48 років, він британець, служив у Королівських збройних силах, тепер живе в Україні, має дружину-українку і сина.
— у 2018 році Шон вступив до ЗСУ. А у травні 2022 потрапив у полон під час оборони Маріуполя.
— Шону призначили безкоштовного адвоката — Юлію Церковнікову.
— 9 червня суд виніс вирок і засудив Піннера до розстрілу.
— Його адвокат повідомляє, що наступного тижня вони подадуть апеляцію. Апеляція буде грунтуватися на загальнолюдських цінностях і гуманності. Про оскарження вини не йдеться. Після апеляції Піннер через адвокта буде подавати запит на помилування. Хто саме має його помилувати, хз.
— Юлія є згідно ЄРАУ діючим адвокатом із номером свідоцтва 4712, виданим 4 грудня 2014 року.

Лінк на все інтерв’ю не даю, нагугліть, якщо цікаво — воно у неї одне. Ось кілька цитат:

— Юлия Васильевна, ваш подзащитный будет подавать апелляцию на смертный приговор […]?
— Давайте начнем с того, что в ходе и предварительного следствия, и судебного рассмотрения дела все права моего подзащитного были соблюдены. Как только приговор вступит в силу, я думаю, что все смогут убедиться в том, что вина доказана в полном объеме.

— Шон Пиннер является британским подданным и, как пишут СМИ, британские власти выразили желание добиваться в правовом поле ДНР изменения этого приговора. Может быть, они или его родственники выходили на вас?
—Насколько мне известно со слов подзащитного и от государственных органов, к органам власти ДНР британские власти не обращались. С чем это связано — с их политической позицией, с их непризнанием республики или с их нежеланием защищать подданного своей королевы, мне неизвестно.

— Какое впечатление произвел на вас Пиннер во время подготовки к судебному процессу?
— Во-первых, вы же поймите, что это было общение через переводчика, здесь уже появляется посредник в прямом восприятии. Я вам хочу сказать, что очень долго не пришлось им объяснять, что то, что он делал, является преступлением.

— Сейчас у него есть раскаяние, зачем я сюда приехал, какого черта?
— На последнем судебном заседании в судебных прениях звучали такие слова, оценить их искренность я не берусь.

— Он не владеет русским языком, наверное, и украинским тоже, а как же он служил в украинской армии?
— С точки зрения закона, да, но фактически он понимает русский язык, он разговаривает. […] Причем, заметьте: русским, не украинским.

— Они не поясняли, почему они украинский не учили?
— Я этот вопрос задавала, на этот вопрос пытались улыбаться. Нет ответа. За него додумывать не буду почему. Потому что русский язык — это великий язык, который понимают все нации.

Я не чекав багато від людини, яка визнає “конституцію ДНР” і при цьому продовжує називати себе адвокатом. Тим більше, можливо Піннера готують до обміну, і тому адвокат із настілдьки піонерським завзяттям визнає його вину. Але ж ні, не тільки визнає вину, вона знищує його, стібе російську мову, підйобує щодо недостатньої активності Великої Британії при тому, що чувак в Україні блять має сім’ю. Якщо не знати, що це інтерв’ю адвоката, то може скластися враження, що то стендап прокурора.

І тут у мене важливе питання: я дійсно по ділу доїбавсь? Пам’ятаєте інтерв’ю Тетяни Бідюк? — вона захищала тіпа, якого звинувачували у державній зраді, і потрапила під friendly fire від колег. Ситуації трохи схожі, але риторика і рівень поваги до професії мені здалися геть різними. М?

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password