​​Хакери знов зламали юридичну фірму

хакери кібератаки
хакери кібератаки

​​Хакери і кібератаки – це ледве не топік номер один у бізнес-пресі останніми тижнями. Щойно Байден із путіним поговорили про кіберзлочини, як поступово ця тема вийшла не перші шпальти газет. Я хз, чи ризик бути зламаним збільшився пропорційно кількості публікацій про кібератаки, але про всяк випадок цього тижня розкажу кілька дуже свіжих історій. Ось перша.

Я кажу ще одна, бо минулого тижня у нас виходив матеріал про те, як хакери зламали лондонських баррістерів в перуках з 4 New Square Chambers, а ті навіщось пішли в суд і отримали дуже дивну заборонну ухвалу. А місяць тому ми писали про кібератаку на Jones Day (через їхнього ІТ провайдера Accelion), а потім виявилося, що за зламом можуть стояти українські хакери.

І от тепер хакери зламали невелику галерку Campbell Conroy & O’Neil — 75 гребців, оборот приблизно 14М доларів. Але попри розмір, галерка обслуговувала кілька компаній Fortune500: Ford, Boeing, Exxon Mobil, Quest Diagnostics, Liberty Mutual, Johnson & Johnson, Walgreens, Monsanto, FedEx та Coca-Cola.

Злам стався у лютому 2021, але повідомлення про це фірма зробила лише в середині липня. Кажуть, що хакери отримали доступ до чутливої інформації, хоча точний розмір даних, які були їм доступними, залишається невідомим (так собі відмазочка). Тому, в дусі канцелярного юспозитивізму зізналися, що зловмисникам була доступна “певна інформація, яка стосується фізичних осіб”.

Писав @gadiuk
Редагував @melniq

Читати наступну історію.