Статистика злиття юридичних фірм у 2021. І що там у 2022?

Злиття поглинання
Злиття поглинання

​​Між великими та середніми галерами таки щось відбувається в часи пандемії, і деякі з тих процесів навіть можна назвати злиттям. Приблизно так звучить короткий зміст повідомлення у Bloomberg, яке, своєю чергою, спирається на дослідження глибокошанованих консалтентів з Fairfax Associates (США).

За III квартал завершилося 8 злиттів, хоча у 2020-му в той же період їх відбулося лише 6. А от в іншому житті, тобто у 2019-му, за такий же період фіналізували аж 16 угод про злиття.

Всього у цьому році завершені 33 злиття (більше ніж за цей період торік, хоч і лише на 1 позицію). Кому цікаво, ось найоб’ємніші союзи III кварталу, нагадую, мова про американський галерний флот:

Holland & Knight з 1 200 гребцями поєдналась за взаємною згодою з Thomson & Knight, 280 людей на борту. Ми писали про це тут. Щастя молодим!
Crowell & Moring, щось близько 580 лоєрів, злилась з Brinks Gilson & Lione, 60 людей (трохи мезальянс, зате вони шарять в інтелектуальній власності);
Thompson Coburn утворила єдину родину зі своїх 375 робочих одиниць та щось майже 45 лоєрів контори Hahn & Hessen.

Решта 5 угод про злиття стосуються менших галер, то ми й не писатимемо, а хто хоче — почитайте там у Bloomberg.

Насправді все дуже непогано. Вже на наступний рік оглядачі прогнозують збільшення кількості злиттів. Адже базові інстинкти лоєрів, a.k.a. бажання захопити якомога більшу частку ринку спонукатимуть їх до дій.

В Україні, до речі, цього року була всього одна угода, якщо я не помиляюся: колектив DLA Piper перейшов до Kinstellar.

🖋@kater19