​​Лекція Спіріна

Спірін Женя Бабель леекція
Спірін Женя Бабель леекція

​​Женя Спірін жив у Луганську, працював у морзі, написав книгу (як думаєте, про що?), раз на місяць потрапляє у бан Фейсбуку. А ще Женя — головний редактор Бабеля.

І от, Женя прочитає нашим авторам лекцію. Не те, щоб лекцію. «А бухать у процесі можна буде?», запитав він мене в процесі обговорення райдеру. Хз, навіщо було питати, але ж ди який вихований. Він також питав про те, чи буде де показати слайди. Так що все серйозно, людина готується. 

Лекція Жені ніяк не називається, бо я не питав у нього назву. Вона буде орієнтовно про те, як це — коли текст написаний погано, як написати годно, ну і, можливо, потравить байки про журналістське життя. 

Ми робимо лекцію у першу чергу для тих, хто пише для Мертвих юристів. Але і лівих людей теж будемо раді бачити, бо із кого, ви думаєте, ми набираємо тих, хто пише?

Де: Коновальця, 36е (офіс Аксону).
Коли: 22.10, 19:00-22:00.

У нас в офісі не стадіон, тому пріоритеті будуть ті, хто нам пишуть, ті, хто донатять, і ті, у кого в прізвищі є літера Щ. Пишіть Юлі, вона візьме всіх бажаючих на олівець. Будемо всім колхозом вчитися краще писати! 

ПС. Стрім і запис може будуть, а може і ні. Ще не рішили.

А книжка про морг.