Site logo
​​Засновник ЄПАП Николай Єгоров під санкціями Великої Британії

​​Засновник ЄПАП Николай Єгоров під санкціями Великої Британії

2023-04-12

У середині лютого Велика Британія запровадила санкції проти осіб, які “допомагали ховати активи” Абрамовича і Усманова. Зокрема, під санкції потрапив і засновник топової юридичної фірми на болотах ЄПАМ, вона ж “Єгоров, Пугинський, Афанасьєв і партнери” (ну або ЄПАП). 

​​Засновник ЄПАП Николай Єгоров під санкціями Великої Британії
​​Засновник ЄПАП Николай Єгоров під санкціями Великої Британії

Николай Єгоров втрапив у санкційний список через його  роботу на посаді заступника керівника “Антипський” (ну і назви в них ппц), це найбільший російський приватний нафтопереробний завод, який є стороною у спорі, який розглядає лондонський High Court.

Друг Путіна

Зі інформацією британського уряду Єгоров є учасником фінансової групи, повʼязаної напряму із Путіним.

The Law Society Gazette теж випустили за наслідками санкцій на Єгорова статтю. Кажуть, що хоча Єгоров наче як не практикує вже як партнер ЄПАП, але все ж має до фірми безпосереднє відношення. Наприклад, у нього досі є корпоративний мейл, на який, кстаті, регулятор і відправив рішення про запровадження санкцій.

Николай Эгоров тоді був професором Санкт-Петербурзького університету (і досі ним є) і разом зі студентами заснував фірму на початку девʼяностих. Ось тут історія становлення фірми на російському Форбсі. Зокрема, там вказано, що Єгоров вчився і корешив із Путіним у Ленінградському університеті.

Що там київський офіс

Після того, як вся команда київського ЄПАП влилася в Астерс, ЄПАП формально не припинив свого існування, там тоді лишилося буквально пара людей. 

За версією сайту ЄПАП, у них досі існує київський офіс і керує ним Ілона Цекелі (Ilona Zekeley). Знаходиться офіс у Леонардо. Наша людина сходила туди: вивіски немає, ознак життя теж. Але нам вдалося дізнатися, що хтось туди все ж приходить, кореспонденцію забирає. 

Ілона не відповіла на запит про коментар.

Це все до питання, нахуя міжнародним фірмам типу Roedl та GRATA International подаватися у рейтинг, в якому топові позиції займають такі от обсоси. Простіть, не втримався. А ще зустрів щойно знайомого на вулиці, каже, що ці люди не те, щоб ватні, волонтерять навіть. Але навіщо при цьому сидять досі у токсичній компанії, не ясно.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password