Засновник публічної фірми Keystone Law продав свої акції

Засновник публічної фірми Keystone Law продав свої акції

​​Я спустився у кав’ярню, хруснув пальцями і взявся писати текст про Срібне цунамі: передрікають, що половина партнерів бігло у Штатах має піти на пенсію, і питання у тому, як після цього зміняться контури юридичної пісочниці. Думаю, ну от, яку цікаву тему відкопав. А потім догортав, що текст же пера юридичного бізнес консультанта. Перечитав знов і кинув, бо теж мені інсайт + юридичний ринок України як мінімум у двічі молодший за американський (з точки зору віку партнерів) і десь утричі молодший за англійський. Цифри взяв фром май харт, тому не намагайтеся перевірити. Але є інша історія в тему  — наснилася кароч історія із юридичного майбутнього.

Я партнер сучасної юридичної галери. Практикувати я почав вже прілічно давно — у 1992. Стартував я свою галерку я у 2002 році. У 2018 я і ще 50+ гребців зробили 31М обороту, а минулого року вже десь 50М+. Ці дані можна легко перевірити на Yahoo Finnance, бо 2017 року ми зробили первинне розміщення на альтернативному майданчику лондонської біржі.

Я подумав, що сидіти на озері і глушити рибу аккумулятором із Астон Мартіну мені вкатує все більше і більше, ніж сидіти в офісі. Та і попит на акції моєї галери якось нездорово високий. Може саме час зробити невеличкий кешаут та зайти у крипту, думаю я і продаю 1,5М акцій на загальну суму 9,5М. У мене при цьому лишається акцій ще орієнтовно 9М штук.

Сиджу тепер щасливий день і ніч на Бінансі і думаю, що от був би я партнером-засновником галери десь в Україні, то фіга з три я так зробив.

А історія справжня. James Knight, СЕО і засновник англійської публічної юридичної фірми Keystone Law дійсно трохи вийшов у кеш. Всі цифри вище у фунтах стерлінгів. Про те, що це за контора і навіщо юрфірми взагалі йдуть на біржу, ми писали сто років тому ось тут:

@gadiuk