​​Як хитродупі адвокати хаслять на антиваксах

Антивакс адвокат вакцина
Антивакс адвокат вакцина
Пікча вигадана. Всі співпадіння случайно випадкові.

​Австралійський адвокат та партнер G&B Lawyers Натан Эндрю Баклі веде кампанію із зборів коштів на боротьбу з обов’язковою вакцинацією та обмеженнями у зв’язку з поширенням covid-19.

Задекларована мета краундфандингу – покриття витрат на судове оскарження наказів і розпоряджень в сфері охорони здоров’я, якими на рівні держави звужуються права невакцинованих в Австралії. Зокрема йдеться про оплату послуг молодшого і старшого баристерів, судові та інші витрати.

Та й скільки там йому вдалось зібрати спитаєте ви?
— Загалом 850к доларів для оскарження тих чи інших рішень. Вагома частина цих коштів перебуває у довірчому управлінні, але не менше 100к з них (ста тисяч баксів карл!) пішло директно на його банківський рахунок без жодного контролю за їх використанням.

Чи використовує він кошти за призначенням?
— Баклі постійно судиться щодо правомірності прийнятих урядом рішень, із останнього – оскаржує прийнятий Міністром охорони здоров’я Австралії наказ про обов’язкову вакцинацію спеціалістів, що працюють в певних сферах, публічно запевняючи, що цим рішенням фактично доводять до смерті працівників, які втрачають робочі місця через те, що відмовляються здавати тест на covid-19 або вакцинуватися.

Чи вдалось йому скасувати хоч одне прийняте Мінздравом Австралії рішення?
— Чомусь поки що жодного 🤷‍♀️

Професійна асоціація юристів Нового Південного Уельсу (це такий штат в Австралії) призупинила дію його адвокатського свідоцтва на 8 місяців, мотивуючи порушенням правил адвокатської етики: розповсюдження інформації загрозливого та образливого характеру.

Після цього Баклі розмістив твіт, яким зібрав на оскарження рішення про призупинення його адвокатської практики за першу ніч більше ніж 10к доларів, та ще майже 10к протягом наступного місяця.

У меседжах Баклі йдеться про те, що його змушують замовчувати «правду», зокрема призупиняючи дію його свідоцтва.

Завдяки такій риториці його боротьба із владними рішеннями набула неабиякого суспільного інтересу не тільки серед конспірологів й ваксоотріцал.

Краудфанд-лінк Баклі не додаю ібо нєфіг.

🖋@stella_furmanovich
🖼@gadiuk

Зануритися у тему глибше можна тут: