Володар перснів і правова позиція

​​Ми почали забувати класику. Мало хто у 2021 перечитує видатний минулорічний позов лицаря квадратного столу у Макдональдсі адвоката Дмитра Касьяненка проти КНР. Але для тих, хто перечитує, у нас є дещо —

Мова про позов проти Байдена, а також всього Конгресу, а ще проти Цукерберга та ще доброї половини владних структур США авторства адвоката Пола Девіса. Адвокат обгрунтував клопотання про забезпечення позову історією Ґондора і Араґорна. Але про все по-порядку.

2021 рік приніс в життя нашого хобіта безліч подій. На початку року Пол Девіс став інхаузом у Goosehead Insurance. Вже 7 січня чувак сходив із іншими до Капітолію і зняв про це компліментарне до республіканців відео. Відос Пола твітору не зайшов, і його непогано засрали. Goosehead Insurance швидко відреагували: “Пол Девіс більше в нас не робе”.

Хобіт не здався і пішов захищати права республіканців в суді. За шкалою Дмитра Касьяненка він отримує тверду 5 із 5, бо:
1) співвідповідачами він вказав 2 гілки влади США з трьох.
2) Позивачі це: “Blacks for Trump”, “Latinos for Trump” – хз, як назвах поєднуються “Чорні”, “за” і “Трампа”.

Перейдемо до Володаря перснів.

Адвокат подав клопотання про TRO. Він просив суд заборонити Байдену і всім новообраним членам конгресу виконувати владні повноваження. Свої вимоги клопотун обгрунтував наступним чином

Далі цитата із TRO*:

“Є таке королівство, Ґондор (хіарінафте — США). Є останній легітімний король Еарнур (далі — Трамп). Після правління Еарнура довгий час законних спадкоємців престолу не було. Всі чекали на Араґорна (в уяві Пола – читай як все той же Трамп). Чекали довго, приблизно 1 000 років. І поки Араґорна не було, державою правили тимчасові намісники”. Повний текст клопотання тут.
Довірителі “Чорні за Трампа” і “Латиноси за Трампа” процесуальну стратегію не оцінили і замінили представника.

А тут парадокс.
— Всі ми знаємо, що не буває негативного піару.
— Як показує приклад Дмитра Касьяненка, якщо ти намагаєшся стати відомим лойером завдяки ідіотським позовам, то у суспільства немає іншого вибору, ніж вважати такого лойера ідіотом.
— Ніхто, навіть ідіот, не вважає себе ідіотом. Особливо бестлойер, бо “не ідіот, а стратег”, “не проїбався, а програв бій аби виграти війну”.
— От і виходить, що негативного піару дійсно не буває.

Написав: @commie_kl
Відредагували: @gadiuk, @fat_balaur

*Консультація, про яку ніхто з вас не просив: TRO або ж Temporary Restraining Order це тимчасова заборона вчиняти певні дії. Якщо мова про Federal Rules of Civil Procedure (саме наш випадок), то TRO може виноситись без участі іншої сторони. При цьому, діє TRO лише 14 днів (з можливістю продовження). В state courts можуть діяти дещо інші правила, але суть така ж. Тобто, при різкій діареї TRO це зупинитись біля найближчих кущів. Засіб дієвий, але вирішує проблему лише тимчасово.