Site logo
Всеволод Князєв

Всеволод Князєв і вкид про його російський паспорт

2022-10-21

​​Вчора Ростик KC (King’s Counsel) написав, що от я звичайно не знаю, але у анонімних телеграм каналах пишуть, що у голови ВС Всеволода Князєва є російський паспорт. І навіть запостив цей паспорт, разом із скріном адвокатського запиту, якоюсь довідкою і, як йому здається, роздумами.

Це несправжній паспорт. 

По перше, зверніть увагу на серію паспорту 45 13. Перші дві цифри означають регіон проживання власника, другі дві літери означають рік випуску бланку паспорту. 

Перші дві цифри 45 — це регіон москва. Хоча у довідці, яку запостив Ростик, написано, що паспорт виданий у Криму.  

У довідці, які запостив Ростик, також написано, що паспорт виданий у 2017 році, тоді як другі дві цифри 13, отже бланк паспорту був надрукований у 2013 році. Дійсно не можна виключати таке, що паспорт із серією, скажімо, хх13 міг бути виданий у 214 році, бо могли надрукувати більше бланків, а видати менше. Але тут нереальне неспівпадіння аж у 4 роки.

За цими двома показниками я з високою мірою ймовірності припускаю, що цей паспорт несправжній. З високою, але не на 100%. Отже, йдемо далі. 

Паспорт не обовʼязково недійсний, він може просто належати іншій людині, а не Князєву. У рашці є сервіс перевірки дійсності паспорту за його серією та номером. Так от, сервіс каже, що серед недійсних цей паспорт не значиться (я розповідав, як і де шукати ці сервіси у першому матеріалі про паспорт Богдана Львова).  

На цьому доступні способи перевірки закінчуються і аби переконатися на 100%, що паспорт належить іншій людині, потрібно знати повне ПІБ власника і дату народження. 

Анонімний бобер приніс мені ці дані. Я не буду писати, кому належить паспорт, бо ця людина взагалі не має стосунку до того, що відбувається.

Але я зроблю з ними ту саму вправу, яку робив із паспортом Богдана Львова: провалідую дані у податковому реєстрі. 

У податковому реєстрі можна ввести номер паспорту, ПІБ і дату народження особи і отримати податковий номер. Якщо якийсь із цих факторів буде неправильним, то код я не отримаю і система повідомить про помилку (Я писав про це у тому ж розслідуванні про паспорт Львова). Результат на скріні. 

Всеволод Князєв і вкид про його російський паспорт
Всеволод Князєв і вкид про його російський паспорт

Отже, я на 100% впевнений, що цей паспорт не належить Князєву, а належить іншій особі.

У рашці є купа сервісів, де можна купити скан паспорту. Ці скани потрібні для того, щоб отримати мікрокредит, або зареєструватися на криптобіржі. Є дуже дешеві сервіси, де роблять ось такі неякісні штуки, а є дорогі послуги, де можна замовити не лише скан, а ще і оригінаний номер паспорту із внесенням даних у реєстри. 

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password