Site logo
VTB не може найняти собі юристів у Штатах

VTB не може найняти собі юристів у Штатах

2022-06-27
VTB не може найняти собі юристів у Штатах

Пам’ятаєте, ми писали у березні, що White & Case та Debevoise відмовилися від представництва підсанкційних Сбербанку та ВТБ? Вони тоді попросили суд дати їм 30 днів на те, щоб клієнт підібрав собі інших юристів.

Так от, аналогічно вчинили і Latham & Watkins щодо свого клієнта підсанкційного c у справі за позовом сім’ї американського громадянина Quinn Schansman, який загинув у літаку МН17. Суд дав їм цю відстрочку. ВТБ знайшов галерку поменше — Brafman & Associates (вони відомі тим, що представляли Гарві Вайнштейна).

Але ті не можуть вступити у процес, бо не отримали гонорар від банку.

Справа у тому, що 24 лютого США перекрили ВТБ і Сбербанку доступ до розрахунків в доларах США. Brafman звернулися до US Treasury Department’s Office of Foreign Assets Control, і отримали відповідь, що банки мають право проводити такі платежі на користь юристів.

Попри це, ВТБ не може оплатити послуги фірми через те, що банки тупо відмовляються проводити ці платежі.

Упс.

До речі, у квітні Freshfields Bruckhaus Deringer теж просили окружний суд Вашингтону вийти із процесу, де вони представляли ВТБ. Тоді суд дозволив увійти у процес замість них фірмі Tobin, O’Connor & Ewing. Цікаво, вони там без гонорару почали працювати, чи все ж якийсь банк провів платіж.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password