ТЕСТОВИЙ ДАЙДЖЕСТ ДЛЯ ЛІНИВИХ #1

ТЕСТОВИЙ ДАЙДЖЕСТ ДЛЯ ЛІНИВИХ #1

Кароч, на каналі є трабла/теншон/ішью — люди часто мьютять канал (розмьютьте блєд будь ласка!). Це відбувається тоді, коли тексти не дуже вас трогають, що логічно. Очевидний вихід міг би бути тільки відслідкувати, що ви читаєте, і писати тільки про це. Але ніт, бо так і народжується попса, яку у народі лагідно називають галіма. Ми ж типу джаз. Ну мінімум панкрок.

Так от, до нас через різноманітні фільтри і платні агрегатори стікається купа класних новин про юридичних бізнес, але, як свідчать ваші реакції, не всі вони тягнуть на окремий текст у канал.

Ми продовжимо вибирати найсексуальніші тексти і переказувати їх. А от всі інші новини замість того, щоб викидати, будемо збирати у такий от дайджест. Подивимося, що із цієї забави вийде.

Ітак,

👀Юридична пісочниця

Дві американські галери зі схожими назвами заявили, що об’єднуються. Об’єднуються, бо обоє фігово закінчили минулий рік. Техасці Thompson & Knight (270+ гребців) зробили $217М обороту у 2019, і $190М у 2020. Флоридці Holland & Knight гравець побільше (1200+ весел) зробив $1,2В обороту у 2019 і всього 1В у 2020. Угоду мають закрити влітку.

Найбільша англійська публічна галера DWF закриває свії офіси у Ньюкаслі, Сіднеї і Мельбурні. Екс рульовий австралійського офісу каже, що рішення про закриття прийняли внєзапно. Кост сейвінг, усе таке. Близько 90 людей втратять роботу, але не хвилюйтеся, з них всього 14 юристи. Фондовий ринок ніяк не відреагував на новину, ціна на акцію навіть трохи виросла. Думаю тому, бо всім пофігу на акції юрфірм.

Marlowe plc купила фірму ESP, яка практикує трудове право і робить ічар софт. Marlowe plc це публічна англійська компанія, яка продає консалтинг. Минулого року вони за 61М фунтів купили фірму, яка практикує трудове право — Ellis Whittam (це не класика, а альтернативний лігал сервіс провайдер). Цьогорічна купівля має підсилити як раз цей ічар напрямок групи Марлоу. Але найцікавіше тут цифри. ESP має 14 людей на борту, 170 клієнтів і майже £2М обороту з єбітдою £0,5М. Так от, продалася ця контора за £3,2М, тобто мультиплікатор 6 до єбітди і мультиплікатор 1,5 до річного обороту.

👀Лігалтех

Joinder запустили нарешті платформу — базу знань для корпоративних юридичних юепартаментів. Джойндер це спін оф мега-галєри Orrick.

Litera купила ще одну контору — Clocktimizer. Ось тут цю новину обговорюють редактори юридичних видань (кстаті, підпишіться на тих чуваків). До того, згадаймо, Літера купила у австралійської юридичної галери Gilbert + Tobin їхній внутрішній софт.

👀Різне

В Індіані при прийняті на роботу заборонили вимагати імплантацію чіпу. Закон підписав губернатор Індіани. Десь на росії радіє, напевно, блогер Міхалков. Виходить що тепер, не чіпувати практикантів і джунів?

Журналісти Rai News та Domani виявили, що Генпрокруатура Італії таємно записувала телефонні переговори місцевих правозхахисників. Так собі новина, особливо для українських адвокатів, лол.

ПС. Актуального Гуся поцупили тут без дозволу, але з любовїю і повагою.