Site logo
Спецслужби рф досліджують виступи суддів КСУ

​​Спецслужби рф досліджують виступи суддів КСУ

2022-09-29
​​Спецслужби рф досліджують виступи суддів КСУ

Як мінімум, так вважає КСУ:

На засіданнях Суду судді Суду відкрито висловлюють свої думки і позиції з питань, що розглядаються — усе це фіксується в протоколах засідань Суду. Кожен фахівець, який займається оцінюванням, діагностуванням і вивченням поведінки людини, визначенням психологічних процесів, особливостей, властивостей, станів особистості тощо (насамперед ідеться про працівників спецслужб країни-агресора в умовах воєнного стану), ретельно дослідивши окремо виступ судді Суду, який брав участь у засіданні 14 травня 2019 року, зможе легко визначити ідеї й цінності, яких дотримується суддя Суду, становити схильності до впливу зовнішніх чинників, зможе прогнозувати вчинки людини у певних обставинах. Такий аналіз дасть можливість у подальшому впливати на кожного суддю Суду з огляду на його психоемоційні, психічні та психологічні особливості“.

Цей magnum opus підготував представник КСУ пан Бойко в апеляційній скарзі. Розказуємо деталі. 

Памʼятаєте, 14 травня 2019 судді звільнили голову КСУ Станіслава Шевчука? Пан Шевчук вважав те звільнення незаконниим і вимагав від ОАСК поновити його на роботі, виграв здається, далі я не слідкував, бо не це зараз важливо. 

Кароч, та історія не закінчилася не лише для Шевчука, а і для юриста Аксонів і одночасно Kyiv School of Economics Микити Євстіфеєва.

У грудні 2020 Микита (ще до приходу в Аксон і КШЕ), якщо що) попросив КСУ надати протокол засідання, за результатами якого судді звільнили Шевчука. КСУ відлупив, бо каже, що то службова інформація. Микита пішов до ОАСК і виграв: суд зобовʼязав КСУ повторно розглянути його звернення. Апеляція це рішення підтримала, а КАС ВС відмовив у відкритті касаційного провадження.

КСУ довелося виконувати рішення, і тут перший лол, бо КСУ надіслав Микиті 60 пустих сторінок протоколу, бо, як вони пояснили у супровідному листі, службовою є лише інформація, а не сам документ. Ось цей документ, а не інформація.

Микита обідчівий, знов пішов до ОАСК та отримав окрему ухвалу про те, що інформацію все ж варто надати. Ось ця ухвала

І от другий лол: КСУ оскаржив окрему ухвалу і в апеляційній скарзі пояснив, чому не дає Микиті інфу саме он тим абзацом, що ми його процитували на початку.

Шановний КСУ, всім давно очевидно, що ілюмінати не лише крутять Сонце навколо нашої пласкої землі, а і провели у горах Житомирщини двадцятирічну спецпідготовку російських спецслужб, аби вони могли прочтитати психологічні портрети суддів КСУ, які голосували за звільнення Шевчука. Але навіщо ж ви розкриваєте цю інформацію??

Як тут не згадати учасника територіальної оборони міста Відень, молодшого ілюміната і бувшого суддю КСУ пана Тупицького та його медіамагнатство із журналом Constitutional Editorial.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password