Site logo
Що це за "власник низки юридичних компаній", якому НАБУ повідомило про підозру? cover

Що це за “власник низки юридичних компаній”, якому НАБУ повідомило про підозру?

2022-12-30
НАБУ не назвало імені (і правильно зробило, до речі, бо презумпція невинуватості). Але ми дізналися імʼя і нам ніщо не заважає його назвати, більше того, ми просто зобовʼязані це зробити.
Що це за "власник низки юридичних компаній", якому НАБУ повідомило про підозру?

Що відбувається

  • У липні 2022 НАБУ повідомило колишньому голові АРМА про підозру у зловживанні владою та розтраті понад 426 млн грн.
  • На думку слідства, посадовці АРМА у змові з представниками ДП «СЕТАМ» організували схему з продажу за заниженою вартістю арештованого майна, переданого в управління АРМА.
  • Мова про чотири епізодии: три земельні ділянки для будівництва торговельних центрів «Ашан», продаж 2,6 тисяч тон піску, 4,5 тисяч тон карбаміду, і продаж зерна, крупи та олійних культур.
  • Але то було у липні. А вчора НАБУ написало у себе на сайті про те, що повідомило організатору цього злочину підозру.
  • Його імʼя НАБУ не називає, але пише, що це власник низки юридичних компаній.

Ми уявлення не мали, що за юридична людина могла хоровидити такими поважниими установами, тож поцікавилися про це у кількох джерел на юридичному ринку. Але поки ми чекали на достовірні підтвердження, Центр протидії корупції написав, що ця юридиична людина — Андрій Довбенко.

Така от несподіванка.

Хто такий Андрій Довбенко

Андрій випускник Могилянки, який за нашими даними наразі несе службу у територіальній обороні міста Лондон. У минулому Андрій Довбенко засновник юридичної фірми EVRIS, яка займала від 19 до 26 місця у ТОП-50 Юридичної практики. Відбілити і так білосніжну репутацію за рахунок EVRIS Андрію не вдалося, тож вони разом із “Шевердін і партнери” влилися в іншу юридичну фірму — LCF. Це із достовірного.

Ще різні злі язики, яким ми, ясна річ, не довіряємо, кажуть, що до і після заснування EVRIS Андрій рішав різноманітні питання у МінЮсті, зокрема, курував виконавчу службу. Ми колись дуууже давно писали матеріал про те, як Андрій стопав виконавчі провадження і воював із приватним виконавцем Іваном Жаботинським.

 

Эвристическое неисполнение
Я попросил его уточнить, кого именно он имеет ввиду, и Иван уточнил, что слышал слухи, будто за этой историей стоит Андрей Довбенко. Хотя лично Андрей к
www.deadlawyers.org
Що це за "власник низки юридичних компаній", якому НАБУ повідомило про підозру?

 

Я намагався звʼязатися з Андрієм засобами, якими звʼязувався раніше, але він не відповів на запит про коментар. Але наш майданчик завжди відкритий для висловів усіх сторін, тож ми опублікуємо позицію Андрія Довбенка щойно і якщо її отримаємо.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password