​Сергій Сільченко, Роланд – про нову фірму

​Сергій Сільченко Роланд ILF

Сергій Сільченко звільнився із ILF, де гріб останні 16 років, і запуситв нову фірму. Записали із Сергієм бліц-інтерв’ю про майбутнє його нової галери – Роланд.

​Сергій Сільченко Роланд ILF

Розкажи у двох словах про фірму, який у вас буде фокус?

Малий та середній бізнес, який займається у реальному секторі економіки. Поради з поточної діяльності, трудове, податкове, контролюючі органи. Господарське та адміністративне судочинство. Якось так.

Скільки вас буде людей, троє?

Це станом на сьогодні. Буде більше. [разом із Сергієм веслуватимуть Тетяна Сільченко і Сергій Харитонов – примітка Гадомського]

Ти виріс як юрист в ІЛФ. Що з ILF ти повториш у новій фірмі, і що зробиш інакше?

Я прийшов в ILF семирічним юристом. Проектна робота, активний маркетинг, інновації. Цьому намагатимусь слідувати. Я завжди був простіше, ніж мої партнери. За це мене цінували клієнти. Доводити до результату і не обіцяти космосу, коли в тебе немає ракети. Цінувати експертизу.

То що саме ти робитимеш інакше, ніж в ILF?

Попердній допис, плюс гнучка цінова політика. Поки важко на 100% сказати, що буде інакше. Точно не стану почесним консулом.

Довго готувався до створення власної компанії, чи це був експромт?

Задумався у вересні минулого року. Пішов, щоб робити так, як я бачу практику, а не керуючий партнер. Ми мали різне бачення подальшого розвитку. Сказав про вихід місяць тому.

Чи клієнти пішли за тобою?

Я сьогодні лише пішов. Рано про щось говорити. Поки мої клієнти – це лише мої клієнти. Далі буде видно. Я не збираюсь конфліктувати з ILF. Клієнти вирішать самі, що і хто їм потрібний.

Петоння питав @gadiuk