Site logo
Сергій Гришко запусскає в Україні офіс Queritius

​​Сергій Гришко запускає в Україні офіс Queritius

2022-05-24
Сергій Гришко запускає в Україні офіс Queritius

Наш активний дочитувач і чятланин з великою кармою Сергій Гришко тиждень тому здав весло зарплатного партнера у Redcliffe Partners і отримав натомість весло еквіті партнера фірми Queritius. Але не просто весло, це весло керуючого українським офісом.

Ось так внєзапно в Україні з’явився офіс нової міжнародної галери, що вже можна вважати святом, імо, не дивлячись на те, що фірма невелика.

Queritius це бутік, який займається вирішенням міжнародних спорів у країнах Центральної та Східної Європи.

На борту в них 12 людей, які до появи четвертого офісу сиділи у трьох офісах: Варшава, Будапешт і Париж. У Лігал500 і Чамберсі я фірми не знайшов, але знайшов партнера Войцеха Садовського (Wojciech Sadowski) — він у третьому бенді в Чамберсі у категорії вирішення спорів. Раніше, як вони пишуть у себе на сайті, вони були у 2-3 бендах у цій категорії.

Олексій Сошенко, керуючий партнер Redcliffe Partners, дав мені ось такий коментар:

“Дійсно Сергій Гришко пішов від нас минулого тижня. Практика вирішення спорів (включаючи міжнародний арбітраж та судову практику) залишається однією з ключових практик в Redcliffe Partners. У нас сильна команда, яка залишається з нами. Ми працюємо над тим як замінити Сергія.”

Ми записал із Сергієм Гишком коротке як життя російського солдата інтерв’ю:

Це ти їх знайшов, чи вони тебе?
Ми шукали одне одного. Ми давно буди знайомі з Войцехом Садовським, засновником Queritius. Queritius давно придивлялися до України, бо для них це логічний крок в розбудові їх практики. Тому все вийшло легко і без зусиль.

Тобто ти давно хотів піти, а не після вторгнення вирішив?
Ні. У Redcliffe Partners у нас були чудові стосунки, чудова команда. І я би ще роками там би працював, але війна все дуже загострила, обнажила і прискорила.

Прискорила з точки зору зменшення обсягу роботи, чи були ще якісь фактори?
Було і зменшення кількості роботи, і інші фактори. Всього потрохи.

Ну от да, ринок вирішення спорів зараз не те, щоб живий. У вас вже є робота тут, чи ти як раз і маєш її згенерувати?
Є певні потенційні проєкти у існуючих клієнтів, але основну роботу маю принести я.

Чи маєш вже плани по команді до кінця року по кількості людей?
Ні, планувати в таких умовах – це смішити Бога.

Як гадаєш, варто очікувати відкриття офісів інших польських фірм в Україні?
Queritius навряд можна назвати суто польською фірмою — у них є офіси в Парижі і Будапешті. Я хотів би вірити, що відкриття офісу Queritius в Києві пошле сигнал іншим європейським та американським фірмам, що час повертатися до України.

До цього у польські юридичні фірми пішли двоє партнерів Arzinger: Маркіян Мальський і Анна Зоря. Не те, щоб тренд, але виглядає так, що український ринок може раптом стати цікавом для польських фірм. Олексій Сошенко про це ось як прокоментив:

“Думаю приєднання до польських фірм це ситуативний вихід на додаток до загального мегапозитивного тренду поляків протягнути українцям руку допомоги, включаючи юридичні фірми. В якомусь сенсі, польські колеги можуть в майбутньому очікувати на законні дивіденди в результаті такої поважної кооперації”.

Але головне у всьому цьому те, що Сергій обіцяв розгребти ділішки і скоро визначитися із датою, коли ми зробимо йому прожарку і, заодно, невелике паті у Queritius на хаті 🥳

@gadiuk

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password