Site logo
​​Sabine Konrad на Kyiv Arbitration Days

​​Sabine Konrad на Kyiv Arbitration Days

2022-11-11

Сьогодні о 17:30 Sabine Konrad модеруватиме панель на Kyiv Arbitration Days.

На початку повномасштабного вторгнення українська мут-корт тусовка просила Сабіну виключити російські команди із Frankfurt Investment Arbitration Moot. Муткортери практично завалили її листами, повідомленнями та коментарями у LinkedIn, які час від часу терла. 

На запит українців Сабін відписала у Лінкедин пост про. те, що українські і російські студенти — друзі, які мають грати разом попри війну. Вона написала, що не бачить нічого поганого у тому, щоб команди із росії продовжила участь і додала: 

“It goes without saying that students participating in an international law moot court cherish and value the international rule of law and international law”.

​​Sabine Konrad на Kyiv Arbitration Days

Замість цього вона виключила українські команди. Начебто тому, що вважала, що вони бойкотують, хоча на той момент ніхто не оголошував про бойкот. Команди приєднались на свої раунди тільки для того, щоб дізнатись, що замість них грають інші. 

Ось тут на GAR деталі тієї прикрої ситуації.

Ну а ми у незручній ситуації, бо (а) ми це помітили лише пів години тому і (б) Kyiv Arbitration Days це хороша подія. Ну і (в) Сабіна — доросла вільна людина, може мати власну думку, навіть якщо ми вважаємо її помилковою. 

Єдине, що якщо вже вона зайняла таку вольову позицію стосовно того, що участь російських команд є неоціненним вкладом у міжнародне право, то чому б їй не висловлювати свої цінні ідеї про друзів на хороших коференціях на росії, а не в Україні?

Кол ту екшон

Якщо хтось зараз на конфі і ви маєте можливість писати у чат, то будь ласка передайте Сабін привіт. Ну або якщо хтось захоче у знак протесту змінити аватарку або відключитися на якийсь час від трансляції — хто ж вас зупинить. 

Шановні орги. Ми вас дуже любимо і нам справді неприємно це писати. Нам шкода, що ми побачили Сабін так пізно. Але ж оскільки вже побачили, ми маємо відреагувати.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password