Адвокатська таємниця Jones Day стала суспільним надбанням

Jones Day Accelion хакер

​​Хакери опублікували гігабайти конфіденційної інформацйії юридичної фірми Jones Day.

Jones Day Accelion хакер

На початку 2021 хакнули сервак, який юзала більшуща та успішніша юридична контора Jones Day (конторка з оборотом у 2В доларів). Ця конторка відома ще і тим, що вела справи якогось там актора з Один удома, який ще, може ви чули, балотувався на президентських виборах в США 2020. Ну, вона ще купу своїх партнерів у владу поставила.

Вони також відомі тим, що ми про них писали: тут, тут і тут.

Перед тим як вивантажити усю юридичну інфу, порядні зламники звернулись до конторки щоб трохи підзаробити на цьому (а.к.а. ransomware). Бестлойери вирішили не домовлятися. Коли десятки гігів інфи про клієнтів потрапили на торенти, ті з’їхали, що типу не нас хакнули, а їхнього провайдера послуг зі зберігання даних хостера Accellion.

Так чи інакше, у загальний доступ потрапила чутлива інформація управи держаудитора Вашингтону, австралійської комісії з цінних паперів, резервного банку Нової Зеландії та одного сінгапурского телекомунікаційного гіганта.

Якшо ви не знали, українські держоргани та Дія також використовують хмарний сервіс для зберігання наших даних. Але ви не хвилюйтесь, бо наші сервіси, навідміну від піндоських, сертифікуються цілим Держспецзв’язком.

@stella_furmanovich