​​Як зафакапити старт фірми: майстер клас від Quillon Law

​​Як зафакапити старт фірми: майстер клас від Quillon Law
​​Як зафакапити старт фірми: майстер клас від Quillon Law

На початку жовтня вийшов прес реліз про старт судової галерки Quillon Law. Заснував її Марк Ґастінгс (Mark Hastings), екс партнер американських літігаторів Quinn Emmanuel. Ніхто б і не помітив, бо у галерці всього п’ять людей, включно із чайником. Але комунікаційники виправили цю несправедливість. 

Перша лажа

Із Квінів Марк пішов не сам, він пішов у 2018 зі гічним скандалом. Я ніде не знайшов деталей скандалу. Є інфа лише про те, що двоє співробітників фірми поскаржилися на його поведінку. Квіни найняли Mishcon de Reya і після розслідування Марка попросили забрати кактус зі столу та звалити.

Марк, до речі, вельми відомий у Лондоні тіп, бо представляв Бориса Березовського у спорі проти клубу Челсі (який, як ви можете пам’ятати, належить Абрамовичу). Коли Квіни у 2016 році захантили його у іншої галери, то про цей перехід багато писали юридичні ЗМІ.

Але у 2021 році Solicitors Regulations Authority закінчило розслідування і припинило справу. Добі став вільним. Здавалося б.

Друга лажа

Друга лажа полягає у тому, що комунікаційники нової фірми забули про те, що репутація сама собою не відновлюється. Чувака — мега відомого адвоката, який представляв Березовського — викинули із топової судової галери без пояснення причин. Це при тому, що всього 2 роки назад його із помпою захантили у конкурентів. Про звільнення написали FT, Gardian, Law Gazette, та інші. Через три роки регулятор закриває справу, але про це, ясна річ, написали на порядок менше. І тут раптом чувак, який так і не пояснив, що ж то було, стартує фірму.

Мовчання про ту історію множить будь які мінімальні лажі на сто. А вони є.

Третя лажа

Назва Quillon Law трохи схожа на Quinn Emmanuel. Не прям схожа-схожа, а лише дещо. Не знаю, як Clifford і Redcliffe, наприклад (до речі, Редкліфи шукають мідла). Сама по собі ця лажа не лажа. Ну схоже, і фіг з ним. Але не коли ти звалюєш із Квінів зі скандалом.

Четверта

Назва не просто трохи схожа на Квінів, так ще і на якусь молоду індійську галерку Quillon Partners схоже. Але це теж так собі дойоб. Наприклад, якщо погуглити Axon Partners, то там не лише індійські брати та сестри знайдуться, а і іспанські. Але і це ще не все.

П’ята

У новоствореної Quillon Law на сайті висить чувак на ім’я James Hacking, він у них СОО. Виявляється, що цей самий тіп висить як СОО на сайті іншої юридичної фірми — Mantle Law. Про це все минулого тижня написали наші сусіди RollOnFriday. Там у коментах до тексту цікаве питання: а нафіга кенселити нову фірму, може вони норм тіпи, а чувака просто підставили. Почитайте, кому не влом. Я думаю, що накидати на них цілком можна, бо вони повністю провалилися у публічній комунікації.

@gadiuk

Що думаєте?