Site logo

Правила донейшонів на армію

2022-06-21

Громадська організація “Спілка мертвих юристів” душевне, лампове і кумедне колективне юридичне ЗМІ. Але після повномасштабного вторгнення росії ми ще зробили щось типу фонду. Ми збираємо щомісячні донейти для того, щоб забезпечувати потреби армії. Переважно ми купуємо оптику (всілякі тепловізори, приціли), медичне спорядження (наприклад, аптечки), і різні інші штуки, як то дрони, спальники, інколи броніки і каски, словом, будь-що, на що виникає потреба.

Ми публікуватимемо звіти про витрачені кошти.

Наша громадська організація має статус неприбуткової організації, відтак ваші донейти є для нас не просто хорошою новиною, а ще і формально благодійним внеском. Донейт не надає вам права просити прибрати якийсь контент, впливати на нашу редакційну політику, не дає права пріоритетного розміщення вакансій чи подій. Але ви вільні у праві писати у наш чят, або будь-кому із нашої команди, щодо всіх побажань щодо потреб армії, які стали вам відомі; ми розглядатимемо їх у звичайному режимі. Якщо ви не можете нікому достукатися, то пишіть напряму Дімі Гадомському на gadomsky@deadlawyers.org.

Патрону, якому не подобається те, що ми робимо, ми радимо просто припинити щомісячний патронаж (тобто, скасувати регулярні платежі). Нам буде шкода, але така жизнь і в нас із вами не має бути ніяких секретів.

Ми не повертаємо донейти. Сорян, ну але ми маємо безліч запитів і щойно отримуємо гроші, радіємо, і з вдячністю витрачаємо їх на потреби армії.

Дякуюємо-підскакуємо❤️

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password