​​ПОЗОВНИЙ КОМІКС

Позов комікс

На жаль, в американців немає Господарського кодексу, щоби скопіпастити сорок дві статті з нього в позовну заяву. Тож, аби виплеснути творчу енергію, адвокати з Feldman & Feldman оформили позовну заяву у формі графічного роману, себто коміксу. Позовного коміксу. 

Позов комікс

Власник магазину Third Planet Sci-Fi Superstore в Х’юстоні звинуватив сусідній готель у завданні збитків його гостями. Ті, за словами позивача, регулярно викидають із вікон різне барахло. Наприклад, недопалки, які одного разу розвели пожежу. А також, що іронічно, вогнегасники, котрі пробили в даху магазину дірку, через яку, звісно, полився дощ, що зіпсував товари на тисячі баксів.

Готель, своєю чергою, звинувачення спростував та заявив, що за гостей відповідальності не несе. У відповідь, позивач виклав ці та інші жахливі подробиці, які краще не спойлерити, на 13 сторінках коміксу прямо посеред позовної заяви.

Захисники з Feldman & Feldman (це невеликий судовий бутик у Техасі) кажуть, що таке законом не заборонено. Ще кажуть, що шукали прецедент, але нічого не знайшли. Я теж погуглила, нічо нема. Можливо, такий випадок в історії світового судочинства стався вперше.

«Це норм — думати нестандартно і проявляти творчість у позовах. Хоча такий позов, як наш, робиться вперше, він не мусить бути останнім. Тепер, коли початок покладено, може хтось ще спробує інакше проілюструвати свою заяву, якщо це буде доречно», — каже адвокат Кріс Фельдман (з Feldman & Feldman).

Більше творчості в судовому процесі — ідея неймовірно приваблива і, без сумніву, потребує подальшого розвитку. Пропоную реп.

@fabulous_lera