​​Помер Віталій Писанець, судя Печери

Писанець суддя
Писанець суддя

 

Ось такі заголовки і ліди ви можете побачити найближчим часом у ЗМІ:

– На Київщині знайшли мертвим суддю Печерського райсуду столиці. Писанець слухав «справу Шеремета», суддя неодноразово відмовлявся змінювати запобіжний захід Антоненку та Кузьменко (ЗН)
Розглядав справу Шеремета. Під Києвом знайшли мертвим суддю Печерського райсуду Віталія Писанця (НВ)

Очевидно, що я без руля, що насправді відбулося, і чи має справа Шеремета відношення до смерті судді. Але ж вказані вище ЗМІ самі у своїй новині розповідають історію, яка, якщо дуже м’яко сказати, ніяк не пов’язана зі справою Шеремета.

– Пізно ввечері 11 вересня Писанця виявили без свідомості у будинку по вулиці Центральній, 6 [у селі Погреби Броварського району ], де суддя відпочивав у свого знайомого.
– За однією з версій, йому стало зле, він впав і помер. За іншою – між гостем і господарем стався конфлікт. З’ясовуванням обставин смерті судді займатимуться правоохоронці.
– Будинок належить колишньому військовому П. Онопенку, повідомляють журналісти. Військовий пенсіонер має недійсне посвідчення адвоката.
– Окрім Віталія Писанця, у будинку Онопенка також відпочивав слідчий Солом’янського райвідділку Євген Хоменко, пише видання.
– Згідно зі ще однією версією, між Хоменком і Писанцем міг виникнути конфлікт, під час якого слідчий завдав судді тілесних ушкоджень.

До речі, за інформацією Громадського не Хоменко вдарив суддю, а суддя вдарив Хоменка. Після конфлікту Писанець нібито перечепився через вазу та впав на підлогу, після чого Хоменко та Онопенко надавали йому допомогу, стверджує співрозмовник. Зафіксувавши смерть судді, вони викликали «швидку». Тіло Писанця виявили у будинку в положенні на животі. У нього є видимі сліди бурого кольору на обличчі в області носа та на футболці.

Громадське і Бабель, як на мене, молодці. Вони написали про те, що суддя розглядав санкцію у справі Шеремета, але не винесли це ні у заг, ні у лід.

@gadiuk