Site logo
Партнер Dechert продув 10-річний судовий процес своєму клієнту

​​Партнер Dechert продув 10-річний судовий процес своєму клієнту  

2022-05-23
Партнер Dechert продув 10-річний судовий процес своєму клієнту

​​Не кожен юрист-антивакцинатор міг уявити собі сторію, яка трапилася із екс-партнером мегагалери Dechert Нілом Джерардом (Neil Gerrard).

Ми вже кілька разів писали про його проблеми із клієнтами, але все це звучало трохи як змова клієнтів проти поважних бестлойерів.

Тут і тут ми писали, що араби звинувачують Джерарда у різній дічі, наприклад, у створенні приватної в’язниці. А за цим посиланням наш довгочит про Dechert і хакерів-індусів. Як бачите, і галера, і її екс не втомлюються нас розважати.

А останнє, про що ми писали, так це про позов колишнього клієнта Ніла — казахстанської корпорації ENRC — де вони звинувачують Ніла і Dechert у фіговому наданні послуг. ENRC найняли фірму у 2013 для того, щоб провести внутрішнє рослідування шахрайства. З тих пір клієнт заплатив фірмі приблизно $13 лямів гонорару, а потім розірвав договір. Але клієнт не просто звернувся із позовом, клієнт найняв якихось тіпів, які встановили у будинку Ніла камери. Ніл звинуватив клієнта у шпигунстві і врегулював спір мировою угодою, за якою Ніл отримав цілих 2500 фунтів, а його дружина 20к фунтів.

І от тепер клієнт виграв процес проти Ніла і Dechert.

Минулого понеділка Високий суд Лондона прийняв рішення, у якому встановив кілька фактів, які деякі партнери деяких українських юридичних фірм можуть знайти цікавими:

— Джерард тричі зливав пресі інформацію про свого клієнта (Sunday Times у 2011 і Financial Times у 2013), аби внаслідок розголосу фактів отримати від клієнта більше роботи.
— Надав клієнту консультацію, у якій навмисно перебільшив ризик кримінальної відповідальності топ-менеджменту клієнта.
— Ніл підхопив десь амнезію та не міг згадати, з ким і про що говорив. Про це він сказав на перехресному допиті: у мене глобальна амнезія, друззя простіть. Не допомогло. Бо треба було під плєдіком на колясці виїхати.
— у розмові із своїм консультантом з безпеки Ніл казав про клієнта дослівно: “ну все, я вмикаю режим гвалтівника і віддрюкаю цих чуваків на 25 лямів”.

Джерард був настільки помішаний на зароблянні грошей, що втратив будь-яке відчуття реальності, об’єктивності і лояльності до клієнта“, сказав у рішенні суддя Вексман (Mr Justice Waksman). Ось тут на RollOnFriday хороший розбір рішення.

Dechert у зв’язку із цим зробили прес реліз і пояснили, що розуміють усю серйозність обставин, які встановив суд проти їхнього партнера Ніла. Фірма планує зробити висновки на майбутнє. Бо довіра між партнерами є найбільшою цінністю фірми, і інша пластикова діч подібного роду.

Сам Ніл, який ще з кінця 2020 формально знаходиться на пенсії, також поспілкувався із пресою і сказав, що 30 років ось цими руками (показує руки із мозолями як від клюшки для гольфу) боровся за справедливість і навіть гадки не мав, що робить щост неправильно. Судячи з цих його слів, буде апеляція.

Цікаво, як цей процес позначиться на долі фірми. Ось тут журналісти говорять про сотні мільйонів, які фірма сплатить як компенсацію. Але для фірми із оборотом у 1,3 ярди на рік це підйомна сума, плюс вони ж застраховані. А от як поміряти шкоду, яку ця історія завдала репутації фірми, хз. Скільки ще на фірмі залишилося таких рейнмейкерів-гвалтівників, також хз.

@gadiuk

ЗІ. Якщо Ніл забуде, де поклав лінк для донатів, то ось він тут.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password