Out-of-office reply це вже архаїка?

Out-of-office reply

Out-of-office reply

Друге значення аббревіатури ООО це out-of-office reply.

Колись треба було норм позалипати в Аутлуці, аби налаштувати його. І перед відпустками ми просили одне одного, ану напиши мені, приходить? Я припинив ставити ООО років 12 назад, бо бути без зв’язку і не відповідати на мейли та месенджери нереально. Тим більше, коли у тебе блекбері розміром з черевик, і з повною клавіатурою.

І ось вчора наткнувся у AboveTheLaw на свіжу колонку Джордана Ротмана (Jordan Rothman), партнера мікроскопічної американської галери The Rothman Law Firm (два партнери, кілька гребців, оборот десь між $1 і $5М) про сабж.

— Раніше, десь у 1996 році, пошту перевіряли не дуже часто. Найбільш завзяті перевіряли десь раз на день. Порівняйте із тим, як часто ми зараз перевіряємо всі свої поштові скриньки — разів сто на день напевно.
— Так от десь між “раніше” і “зараз” виникла ідея out-of-office reply. “Тоді” це виглядало логічно і корисно, бо людина поза офісом завжди не мала доступу до пошти, не кажучи вже про відустку чи відрядження.
— Зараз же не факт, що out-of-office reply досі потрібен, каже Джордан. Наприклад, очевидно потрібен для тих, хто хоче мати чіткий водорозділ між роботою і особистим життям [ніколи не розумів цього поділу, бо робота це хіба не частина життя?].
— Джордан точно не бачить сенсу ставити ООО, якщо ти відключаєшся менше, ніж на добу.
— Ще Джордан пропонує не бути банальним, якщо вже вирішив поставити ООО. Він приводить у приклад ООО від якогось тіпа “would be gone for a week on a long motorcycle trip, and he would not be able to really look at my phone while I will be riding”.

Трохи про юридичні інновації читніть тут

Так а ви що, ставите ООО?