​​От вже двоє уважних читачів скинули нам номер адміністративної …

​​От вже двоє уважних читачів скинули нам номер адміністративної справи, із якої ми дізналися, що —

У березні водійку на імʼя Бабич Анна Валеріївна на 1 рік позбавили водійських прав за водіння у нетверезому стані

Сам інцидент, як йдеться у постанові Оболонського районного суду, стався 30 жовтня 2021 року. Поліцейські виявили, що ОСОБА_1 керувала автомобілем марки «Порше» із ознаками алкогольного спʼяніння: запах алкоголю з порожнини рота, почервоніння обличчя”. Від проходження огляду на стан сп`яніння ОСОБА_1 відмовилась, знову ж таки, якщо постанова не бреше.

Захисник — пан Коломійчук — оскаржив постанову, але у середині серпня Київський апеляційний суд повернув апеляційну скаргу заявнику через те, що заявник на підтвердження повноважень надав лише ордер і свідоцтво, але не надав витяг із договору (як того досі вимагає КУпАП).

Минулого тижня ми направили партнерці AEQUO пані Анні Бабич запити на коментар щодо самої події, бо імʼя ОСОБИ_1 схоже з іменем Ані до ступеня змішування. Із запитом на коментар щодо подальшої стратегії захисту ми також звернулися до її захисника. Вони прочитали повідомлення, але коментарі досі не надали.

Розповідь була б неповною без трьох важливих уточнень:

— Десь 13 років тому я теж попався на нетверезому водінні. Я чесно катнув із поліцейськими на огляд у іншу частину Києва, а потім у суді визнав провину. У реєстрі цього рішення чомусь немає. Але ви не уявляєте собі, як мені соромно досі за те, що зробив. Але є і виховна функція у тій події: відтоді навіть не думав повторити подвиг.

— Друге уточнення полягає у тому, що юридичний ринок ніколи не обговорював публічно те, про що я написав. Після того, як нам написали читачі про ці справи, ми два дні радилися з бордом, чи варто про це писати. Бо, з одного боку, ця історія не стосується напряму юридичного ринку; зрештою, всяке буває в жизні. З іншого боку, ми позиціонуємо Спілку мертвих юристів як медіа, яке пише про і для українських юристів. Іншими словами, ми мусимо написати про будь яку інформацію, яка є важливою для спільноти.

— Ну а третя теза така: ми не маємо адекватної можливості перевірити усіх партнерів юридичних фірм у судовому реєстрі. Тому якщо вам знайомі історії, коли партнер поводився невідповідно своєму високому морально-етичному суспільному статусу, то пишіть нам про це.

Текст: @gadiuk
Мемас: @rule_of_love
​​От вже двоє уважних читачів скинули нам номер адміністративної ...