Онлайн курс про стартапи

Онлайн курс про стартапи

​​Так буває, що ти такий весь юрист із себе у костюмі, рішаєш складні ділішки для іноземних клієнтів за 350 Євро на годину, а тоді раптом хоп, і стартуєш свій бізнес. Невеличкий, наприклад, кав’ярню під будинком відкрити, ну або юридичні документи продавати через ICQ.

І щойно у голові завелася бізнес-ідея, навіть якщо вона не твоя а простто знайомій допомагаєш, ти раптом розумієш, що можливо не у всіх випадках варто одразу робити холдинг у Дубаях і ІР субхолддинг у Мексиці.

Думка за думкою, вже навіть український ФОП виглядає не такою вже некомплаєнтною ідеєю, як ти нещадно розписував у мемо вчора.

Ну а далі ти з сумом виявляєш, що у реальному житті є кешеві розрахунки. Замість рахунку у банку ти, заткнувши юридичну совість, відкриваєш аккаунт у страйпі чи пейонірі.

Замість акціонерної угоди у тебе тільки гугл дока, де ви домовилися не кидати одне одного. Далі ти якось оцінюєш свій проєкт без допомоги БігФо, знаходиш інвестиції, але замість восьмисот сторінок репс енд ворентіз ти погоджуєшся взяти гроші по СЕЙФУ на дві сторінки, бо виявляється, саме так це і працює.

Словом, до таких стартаперських стресів тебе солодка офісна жизнь не готувала.

Кароч, Слава Устименко і його юридична фірма Icon Partners запиляли онлайн курс про стартапи для тих, хто планує робити стартап і для нас, бестлойерів, хто буде такі стартапи не лише робити, а і супроводжувати своєю юридичною думкою.

Курс стартує з 01 лютого. Там чим ближче до старту, тим ціна більше.

Думаю, Слава забезпечить анонімність. Бо всі ж розуміють, що який поважний правник буде слухати іншого юриста, та ще і за гроші. Тільки підслуховувати.

Потестити Славу як прєпода можна тут.

Ну а з вами було #Рекламище на Мертвих.
.