Onit купили AxDraft

Onit купили AxDraft

Що ж, перший екзіт із українського лігалтех стартапу — америкоси Onit купили AxDraft.

Суму угоди ніхто нам не каже. Відомо, що 100% Аксдрафту купили за кеш+акції. Інвестори і фаундери угодою задоволені.

Onit
Це міжнародна контора, 300 людей на борту. Займаються автоматизацією, і не лише юридичною. У них є офіси в США, Великобританії, та Новій Зеландії. Ну і тепер, як я розумію, в Україні.

AxDraft
Фаундер Юра Заремба пішов із Avellum аби пиляти стартап. Авеллуми ж дали ангельські гроші. Це було десь три роки тому, якщо я не помиляюся. Тобто, коли ходити у лігалтех тільки сставало мейнстрімом. Ось тут ми писали із Юрою в’ю і він досить детально все розказав за жизнь.

Трохи пізніше Юрин брат Олег звільнився із теплого місця у Booking і теж прийшов пиляти юридичний конструкторна фултаймі. У квітні минулого року вони підняли раунд при оцінці 10М. Після всіх раундів у фаундерів лишилося трохи більше 50% акцій. У інвесторів, якщо мене не підводить джерело, не було лікпрефів. Такшо ушлий веслувальник із калькулятором може підрахувати, з яким мультиплікатором зробили екзіт Авеллуми і фаундери.

Юра лишається General manager of AXDRAFT, an Onit company. Олег – CTO.

Я не знаю, як ви, а я заздрю Юрі і Олегу. Вони взяли і зробили. Засранці. Це охуєнна історія, імхо. Фаундери скромнічають і не кажуть, але здається, Юра з Олегом стали доларовими мільйонерами найшвидше за всю історію українського юридичного ринку?