​​NFT юридичних послуг від Stephenson Law

​​NFT юридичних послуг від Stephenson Law

​​Якщо в дитинстві ви мріяли стати митцем, але стали юристом, то зараз ви максимально наблизились до своєї дитячої мрії. Годину праці юристів фактично прирівняли до мистецтва! Саме так ми тішимо своїх внутрішніх Малевичів, бо побачили новину, що — галера з Брістоля продасть NFT своїх консультацій на OpenSea.

Інструмент, який початково юзали лише автори цифрових творів мистецтва, перехопили колеги з Юкей. Три NFT-токени можна обміняти на юридичні консультації від Stephenson Law (спеціалізуються, до речі, на IT, тож реально, колеги). Ну а що, розмова з клієнтом часто вимагає і творчості, і фантазії, і алкоголю тощо — усе те саме, що потрібно для створення, скажімо, гравюри, скульптури або макраме.

Коротенько нагадаємо, що таке NFT, щоб ви не доколупувались: NFT-токеном звуть унікальний фрагмент даних — фотка, пісня, гречаний багет (ТМ) чи от юридичне лялякання галерників Stephenson Law, — який живе у блокчейні та підтверджує право власності на певний об’єкт.

Придбати юридичні консультації у цифровому форматі, природно, можна лише за криптовалюти. Ціна стартує від еквівалента £250 і £300, за один токен клієнти матимуть аж 60 хв консультацій щодо регулювання фінансових послуг з блокчейном та NFT, відповідності законодавству і в цілому використання цієї технології в роботі.

Один з токенів також дозволить поспілкуватися з IT-юристкою Еліс Стівенсон (Alice Stephenson) — вона ж засновниця Stephenson Law, вона ж до того працювала з галерами Bevan Brittan та DAC Beachcroft, про які навіть ми нічого сумнівного не знаємо. Тому купівля у неї NFT-лоєрів видається не повною лажою — радше миленьким і безтолковим слідуванням за трендами.

Не засуджуємо трендозалежність (самі ж колись завели ТГ-канал), тож додамо, що токени виставлять за два тижні на цифровому аукціоні OpenSea, який спеціалізується на «рідкісних цифрових об’єктах і предметах колекціонування». Ця остання деталь має надихати гребти не лише активніше, а й вишуканіше, по-мистецьки.

Ну і головне питання: хтось взагалі розуміє, навіщо? Ну і що далі: подарункові сертифікати, купони на знижку у Єдінственній, гівевеї у ТікТоку?

@kater19