​​Майкрософт дав 2.2 лями фунтів лігалтек стартапу Definely

лігалтек лігалтех
лігалтек лігалтех

​​Таке інколи враження складається, що лігалтех це знущання над здоровим глуздом юриста, бо буває вилізе якийсь проєкт, а ти така сидиш і думаєш: ля, серйозно?

Раунд фінансування провели венчурний фонд M12 від Microsoft та CRE Venture Capital.

Британський лігалтек стартап Definely у 2017 створили двійко юристів з Меджик Сьоркл. Той вміє те саме, що гарячі клавіші cntrl+f, тільки краще і, ясне діло, за допомогою штучного інтелекту.

Стартап може знайти визначення в документі в один клік, в два – його відредагувати, а потім ще й додати нове визначення. І ці маніпуляції можна зробити не відриваючись від прикінцевих положень на трьохсотій сторінці договору.

СЕО і один із засновників Definely, нігерієць Ннамді Емеліфеонву, так само, як і ми з вами, замахався гортати вордівські доки:

“Враховуючи, що юристи проводять більшу частину свого дня за MS Word, я хтів знайти рішення, яке зробить роботу над юридичними документами у Word ефективнішою, щоб люди витрачали менше часу на повсякденні завдання.”

Чувакам з Definely цього року реально все вдається. За цей рік їхня клієнтська база зросла на 500% (але ми не знаємо, з якої цифри ми починаємо рахувати цей стрімкий ріст – прим. редактора).

Стартап використвують в Deloitte, Dentons та Allen & Overy. Його похвалили Google, давши грошей з фонду для чорних засновників (Black Founders Fund), і KPMG, нагородивши відзнакою для чорних підприємців.

@fabulous_lera