Site logo
McKinsey таки звільняють 3% людей

McKinsey таки звільняють 3% людей

2023-03-30
<strong>McKinsey таки звільняють 3% людей</strong>
Світлину взяв із публікації Ройтерс. Хз, що символізують похотливі голуби над офісом КПМГ у Південній Африці, але, певно, щось таки, на думку Ройтерс, символізують

В абсолютних цифрах це звучить масштабніше: кажуть, звільнять 1400 гребців із десь 44000. Місяць тому компанія повідомила, що швидше за все звільнить від 1400 до 2000 людей, і от почала звільняти.

Це не просто звільнення, до речі, у нього є назва — проєкт Магнолія. Копірайтери МакКсінсі кажуть, що це дуже потужний проєкт, який підніме компанію з колін. Деталі цього таємничого проєкту копірайтери не повідомляють.

МакКінсі це найпонтовіша фірма великої трійки консалтингових фірм (Boston Consulting Group i Bain) за річним оборотом і за кількістю гребців. І наразі лише вона повідомила про звільнення.

Велика четвірка поки теж тримається. Лише KPMG півтора місяці тому повідомили про звільнення 3-4% гребців (це близько 1400 голів) із практик оподаткування, аудиту і консалтингу. 

Як свідчать дві останні кризи, консалтингові контори швидше реагують на такі катаклізми: майже миттєво звільняють всіх андерперформерів. Юридичні фірми чи то не такі розвинені в управлінському плані, чи то більше запарюються своїми людьми, але звільняють вони зазвичай коли вже всі компанії четвірки утряслися.

До речі, читніть наш минулорічний текстик про те, яку дилему вирішують топи при звільненні.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password