Коментар Анни Бабич щодо, як ми розуміємо, нашої позавчорашньої …

Коментар Анни Бабич щодо, як ми розуміємо, нашої позавчорашньої публікації. Коментар Аня опублікувала у себе на ФБ. Публікуємо його без дозволу, але і без змін:

“Уже другий тиждень певні псевдожурналісти розбурхують стурбовану громадськість страшенно важливою новиною – позбавлення мене прав нібито за п’яне водіння. Спочатку новина мала ефект лише на невелику групу молодих юристів, кульмінацією чого стала пропозиція прострелити мені ногу, але замовник, ймовірно, продовжує вимагати відпрацювати завдання ширше і глибше (можливо, хоче другу ногу 🙄), тому хотілося б внести кілька пропозицій:

 1. Не за п’яне водіння. Протокол складено та рішення суду відповідно за те, що я ніби-то відмовилася проходити тест на алкоголь. Є запис із камер, який підтверджує факт, що я не відмовлялася це робити багато разів. Але суд, який слухав справу у Києві 1го березня 2022 року, не побачив цього. Воно й зрозуміло – того дня було 13 повітряних тривог та атака на Київську телевежу. Ворог стояв під Києвом. Одним словом, розгляд був належним, повним і неупередженим. Про повідомлення про засідання навіть можна не згадувати.

 2. Передбачаючи питання стурбованої громадськості: ця ситуація, матеріали справи, записи та інші питання – це моя особиста справа. Публікувати їх не планую.

 3. Публічним засуджувачам і тим, хто намагається підкидати дрова в це згасаюче багаття, бажаю, щоб ваша дружина, дівчина, донька чи мама ніколи не опинилася в ситуацію, коли пізно ввечері за нею буде довго їхати машина патруля, зупинить в темному місці за нібито порушення проїзду перехрестя (якого там немає від слова зовсім), довго вимагатиме якісь документи (хоча є ж Дія), всіляко морально знущатиметься (бо ти дівчина і ти сама), заглядатиме в сумочку і вимагатиме врешті решт кинути в темному безлюдному місці машину і проїхати кудись «задуватись». 

 4. AEQUO веде багато складних справ. Наш правовий захист «перейшов дорогу» багатьом людям, які здатні і мають змогу чинити будь-які провокації. Особливо щодо мене. Я завжди готова до такого розвитку подій. І не шкодую, що між варіантами бути пограбованою, травмованою, приниженою чи закінчити той вечір ще в якійсь незапланований спосіб я отримала саме це. Смішно, але патруль просто поїхав кинувши нібито п’яного водія самого з машиною на дорозі. Це красномовно. 

 5. Засуджувачам, які стверджують, що я вже могла переїхати п’яною як мінімум 10 малолітніх дітей (і ймовірно з’їла їх після цього), охочим прострелити мені ногу, та іншим борцям за грошові знаки: для нанесення мені каліцтв прошу призначити час розправи, єдине – буду вдячна, якщо це станеться у мене в офісі. Там мені зможуть надати медичну та правову допомогу одразу ж.

6. Як часто буває, така ситуація приносить і щось хороше. Вона ще раз підсвітила, як кострубато працюють деякі псевдо-медіа, виконуючи замовлення своїх грантодавців та їхніх клієнтів, прикриваючись публічним інтересом. Страшенно зворушена, що я публічно важлива. Але закликаю представників юридичної професії, які слова етика та здорова конкуренція розуміють у незбоченому значенні, припинити співпрацю та жодні контакти з такими псевдомедіа.

 7. І нарешті користуючись такою приємною увагою до моєї персони зараз, прошу, будь ласка, задонатити на автівку для перевезення поранених 🙏 Мій близький друг зараз на гарячій ділянці. Найстрашніше для наших сміливих хлопців та дівчат – це повернутися калікою та впасти хворим на руки сім’ї. Правильна автівка збільшує у рази шанси поранених повернутися живими та здоровими. Посилання на банку у першому коментарі. Дякую! 

 Слава Україні!”