Site logo
​​Кого з американських лоєрів "забанили" росіяни

​​Кого з американських лоєрів “забанили” росіяни

2022-06-22
​​Кого з американських лоєрів "забанили" росіяни
Колаж @costopinto

Наприкінці травня рф у відповідь на західні санкції з усього розмаху нанесла нищівний удар по світовому уряду та золотому мільярду .

Так званий “МИД” російської федерації оприлюднив список з 963 громадян США, яким заборонено в’їзд до росії. А яка імперія, такий і удар. У списку виявилися сенатори Джон Маккейн, Гаррі Рід та Оррін Хетч, які кілька років, як покинули цей світ.

З числа живих не зможуть вʼїхати в росію Джо Байден та його син Хантер, держсекретар США Ентоні Блінкен, міністр оборони США, директор ЦРУ та директор ФБР, Марк Цукерберг, Джордж Сорос (ну звісно ж), Гілларі Клінтон та актор Морган Фрімен. “МИД” рф (в лапках – бо які можуть бути закордонні справи в країни, коло спілкування якої обмежене кількома вигаданими персонажами?) на своєму сайті пише, що самі санкції вводяться проти “властей США, разжигающих русофобию, и тех, кто их обслуживает.”

І отут про останнє – тих, хто обслуговує владу, цікаво. Якщо владу нашого північного сусіда обслуговують мусора, судді, прокурори і навіть адвокати, то за логікою цього ж північного сусіда така ж сама ситуація має бути і в США.

Видання Law.com пише про щонайменше 40 американських лоєрів, які фігурують в російському банлісті. Це юристи з Skadden, Wilmer, Kirkland та судових бутіків, діючі та колишні судді і прокурори.

Спектр присутніх у списку юристів доволі широкий, наприклад:
– Шира Шейндлін – адвокатка з Strook, у минулому суддя, яка розглядала справу російського торговця зброєю Віктора Бута;
– Енні Фроліх з Cooley – юристка з експортного контролю, санкцій, боротьби з корупцією та національної безпеки;
– Сет Грбер, партнер Morgan Lewis, який спеціалізується на транскордонних спорах, пов’язаних з комерційною таємницею;
– Дмітрій Гуровіч, вихідець з СРСР, який емігрував до штатів в 1980 році, зараз керує невеликим бутіком Gurovich, Berk & Associates;
– Джон Демерс, інхаус з Boeing.
– Джеймс Волден, засновник бутика Walden Macht & Haran, в банлісті позначений як адвокат Григорія Родченкова, викривача російської допінгової програми.

Своє місце у списку Волден прокоментував просто – “OK, I’m on the list of good Americans.”

Скоріш за все, росіяни не один рік вели перелік американських юристів, які опонували їм, викриваючи різні напівлегальні чи просто нелегальні операції. І ось нарешті з’явилась можливість помститися і позбавити американців можливості відпочинку чи ділових відряджень до Барнаулу або Сисерті.

We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password