Кіноклуб під назвою “[назва поки в роботі]”

Кіноклуб під назвою "[назва поки в роботі]"
Кіноклуб під назвою "[назва поки в роботі]"

 

🐈🔥

Ми розпочинаємо джентельменизацію / ледієзацію адвокатури різними тарковськими штучками із паолосорентінівськими рюшиками. Самі не розуміємо, чо так довго чекали. Адже назва “Спілка мертвих юристів” не з’явилася б, якби не існувало фільму Пітера Віра. Тому перед кіно ми у боргу (але строк позовної давності минув).

У цю п’ятницю о 19-00 збираємо експерементальну авдиторію на кіноклуб під назвою “[назва поки в роботі]”. У невеликому, але максимально кіношному кінотеатрі Кіно 42 на Подолі.

Формат такий: дивимося кіно, потім обговорюємо. І тут вкрай важливо уточнити дві деталі.

Перша. Дискусію про кіно, аби вона не перетворилася на “мені не понравилось, бо попкорн пригорів” має хтось направляти, простіть за грубість, в естетичне русло. Тут зізнаюся, варіантів вобщє небагато, бо беззаперечним лідером по кількості публікацій про кіно у ФБ є верховний суддя Ваня Міщенко. До речі, ідея зробити кіноклуб теж його (може так і назвемо, “Кіноклуб з Іваном Міщенко”?).

Друга. Назва фільму надійно зашифрована загальновизнаним незламним середньовічним в’єтнамським шифром (два емоджі там вище). Його першим не розшифрує ніхто крім тієї/того, хто у п’ятницю отримає за це наш божественної краси світшот із Лебовським.

Кінотеатр ламповий і камерний, всього 50 фізичних осіб вміщає. Тому зареєструйтеся будь ласка. Там же, у анкеті, кажи, що ти там нарозшифровував_ла.

Безкоштовно.
(але від донатів все ще не відмовляємося).