Як Ігор д’Артаньянович Сліденко боровся із НАЗК

Ігор Сліденко, НАЗК, д'Артаньян
Ігор Сліденко, НАЗК, д'Артаньян

О 17:45 27 жовтня року 2020 гасконський дворянин Шарль Ож’є де Ігор де Сліденко суддя д’Ов***б сидів у себе в кабінеті, облаштованому із придбаних на OLX оригінальних меблів Людовіка XIV та копіями гравюр Пшонки І. Він витончено тримав бокал Шато ЛяПив врожаю МегаМаркет на Олімпійській і програвав у голові сьогоднішнє засідання.

На цьому засіданні КСУ ухвалив гордість української конституційної думки, безсмертний процесуальний доробок — рішення № 13-р/2020 про е-декларування.

Але незбагненне щось тіпало оригінал майбутнього пам’ятнику судді розміром з Христа Спасителя у Ріо.

Його честь відставило бокал, підгорнуло на руках мантію, відкрило майкрософт аутлук і переписало з листочка електронну адресу працівника НАЗК, який третього дня вручив йому протокол про вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією.

У тілі листа його честь гучно б’ючи по клавітаурі написала: “Викусі їбаний ти уїб…” і, не дописавши, відкинулася на кріслі: щось не робе, подумала його честь, відкрила ключем секретну шухляду, і дістала жменю сємок.

“Схавав, їбучи….” спробував він знов, але оп’ять, голосно б’ючи по бекспейсу, стер.

Ладно. Ану давай так, сказав він собі вголос, і загуглив “фішкі.нет крилаті фрази про помсту”.

О! д’Артаньян. Cntr+C, Cntrl+V, і у тілі листа з’явилося дослівно:

“А тепер, сказав Атос, загортаючись у плащ і надягаючи капелюха, тепер, коли я вирвав у тебе зуби, гадюко, кусайся, якщо зможеш! Олександр Дюма. Три мушкетери”.

Він задоволено сплюнув під ноги сємкі, запив і, щось бурмочачи під ніс, дописав: “P.S. Тож мерсі, панове, і передайте мій привіт пану Н.”.

Підлоговий годинник пробив 17:30. Пора їхати. Ввечері прийом у королеви, посвята у мушкетери, Констанція, оп’ять же коклєт насмажила, ну і до Ваські обіщав зайти, лісапєт його новий обмить. Але рука не піднялася на кнопку SEND.

Ніт, ану давай так, гугл: “шукати д’артаньян французькою”.

“Et maintenant, dit Athos en reprenant son manteau et en replaçant son feutre sur sa tête, maintenant que je t’ai arraché les dents, vipère, mords si tu peux.” Alexandre Dumas. Les Trois Mousquetaires. P.S. Alors mersi, messieurs, et passez mon bonjor’a Monsieur N.” — отримав працівник НАЗК о 17:45.

Першоджерело: національна доповідь НАЗК щодо реалізації засад антикорупційної політики у 2020 році. Сторінка 68.

Складно повірити у те, що під мантією у конституційної людини, та ще людини, яку інколи приємно слухати і читати, виявилися такі проблеми самоідентифікації.

@gadiuk