Site logo
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ РОСІЇ ЗА ЗЛОЧИНИ В УКРАЇНІ: ІНСТИТУЦІЇ, ПРОЦЕДУРИ І РОЛЬ ЮРИСТІВ. ЄСПЛ

September 7, 2022 @ 11:00 - 15:00 UTC+2

2000грн
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ РОСІЇ ЗА ЗЛОЧИНИ В УКРАЇНІ: ІНСТИТУЦІЇ, ПРОЦЕДУРИ І РОЛЬ ЮРИСТІВ. ЄСПЛ

7 вересня в Києві виступить всесвітьо відомий експерт з міжнародного кримінального права, консультант декількох міжнародних трибуналів над воєнними злочинцями, виконавчий директор Міжнародної асоціації юристів Марк Стівен Елліс.

Його виступ про неуникненність відповідальності за воєнні злочини запланований під час конференції «ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ РОСІЇ ЗА ЗЛОЧИНИ В УКРАЇНІ: ІНСТИТУЦІЇ, ПРОЦЕДУРИ І РОЛЬ ЮРИСТІВ. ЄСПЛ»

7 вересня кращі спікери на основі власної практики говоритимуть про те, як ЄСПЛ може бути дієвою інституцією з розгляду тисяч звернень від жертв російської агресії; в який спосіб Суд може допомогти компенсувати безпрецедентні матеріальні втрати від війни. Окреме питання –  розгляд міждержавних позовів України до ЄСПЛ проти Російської Федерації.

Обговорення цієї проблематики відбувається напередодні того, як країна-агресор, виключена з Ради Європи, з середини вересня перестане бути учасницею Європейської конвенції з прав людини. Це означає, що ЄСПЛ буде приймати та розглядати заяви проти Росії щодо порушень, які мали місце до 16 вересня 2022 року.

Топ-спікери та гості заходу:

Марк Елліс – виконавчий директор Міжнародної асоціації адвокатів (IBA), голова Консультативної групи ООН з питань, що стосуються захисту в Механізмі міжнародних кримінальних трибуналів, всесвітньо визнаний експерт з міжнародного кримінального права; співпрацював з міжнародними трибуналами з питань колишньої Югославії та Руанди.

Крістіне Ліцис (Ms Kristīne Līcis) – представник Латвії в міжнародних правозахисних організаціях впродовж останніх 10років, директор Юридичного департаменту МЗС Латвійської Республіки (онлайн з Риги).

Вадим Галайчук – Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України з ЄС, співголова Парламентського комітету асоціації Україна- ЄС.

Маргарита Сокоренко – Уповноважена у справах ЄСПЛ

Марина Ставнійчук – екс-членкиня Європейської комісії «За демократію через право», наразі є постійним експертом Венеційської комісії.

Модератор – Олег Гавриш, головний консультант Офісу Президента України, відповідальний за комунікації процесу створення Спеціального трибуналу щодо Росії.

Details

Date:
September 7, 2022
Time:
11:00 - 15:00 UTC+2
Cost:
2000грн
Event Category:
Event Tags:
Website:
conference.askpr.org

Venue

InterContinental Kyiv
вулиця Велика Житомирська, 2A, Київ
Київ, Ukraine

Organizer

askpr
Phone:
+38(067)4881211
Email:
info@askpr.org
View Organizer Website

Other

Спікер 1
Марк Елліс – виконавчий директор Міжнародної асоціації адвокатів (IBA)
Спікер 2
Крістіне Ліцис (Ms Kristīne Līcis) - представник Латвії в міжнародних правозахисних організаціях впродовж останніх 10років, директор Юридичного департаменту МЗС Латвійської Республіки (онлайн з Риги)
Спікер 3
Вадим Галайчук – Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України з ЄС, співголова Парламентського комітету асоціації Україна- ЄС
We use cookies to improve your experience on our website. By browsing this website, you agree to our use of cookies.

Sign in

Sign Up

Forgotten Password