Loading Events

« All Events

Virtual Virtual Event
  • This event has passed.

Робота адвокатів в Криму та Росії. Хто захистить захисників?

January 27 @ 16:00 - 18:30 UTC+2

Virtual Virtual Event
Free
Робота адвокатів в Криму та Росії. Хто захистить захисників?

Професійна діяльність адвокатів в Росії й на території окупованого Криму пов’язана з серйозними ризиками. Юристи піддаються тиску, залякуванню та погрозам у зв’язку зі своєю професійною діяльністю. І особливо, коли вони залучені до чутливих політичних справ. Ці ризики проявляються в різних формах: незаконні арешти, позбавлення статусу адвоката, позови про наклеп, переслідування в Інтернеті та інші форми тиску. Міжнародні правові стандарти та національні норми встановлюють відповідні гарантії для представників юридичної професії, однак на практиці вони не завжди забезпечують необхідний захист.

Цього місяця, коли ми відзначаємо Міжнародний день юриста, що вимушений працювати у загрозливих умовах і який цього року присвячений Азербайджану, важливо підкреслити роль юристів, що працюють в небезпечних умовах в інших країнах і регіонах. 27 січня о 16:00 відбудеться онлайн-дискусія між представниками професійної юрспільноти.

Приєднатися до заходу можна, заповнивши реєстраційну форму учасника за посиланням.

Спікери:

Людмила Ульяшина, докторка наук, доцентка. Керівниця комітету програми «Міжнародне право і право ЄС» в Європейському гуманітарному університеті (Вільнюс).

Стівен Таунлі, директор з правових питань ініціативи TrialWatch Фонду Клуні.

Ліля Гемеджі, адвокатка. Представляє інтереси цілого ряду людей, проти яких були сфабриковані кримінальні справи за релігійними мотивами.

В’ячеслав Романов, юрист. З 2012 року займається експертизою в області інформаційної відкритості органів державної влади та місцевого самоврядування, співпрацює з правозахисною організацією «Команда 29», «Празьким клубом» – неформальним об’єднанням російських адвокатів, спрямованого на захист і зміцнення незалежності адвокатури.

Модераторка обговорення — Наталія Гуменюк, українська письменниця, режисерка-документалістка і журналістка, що спеціалізується на висвітленні конфліктів.

Організатори: Центр громадянських свобод (Україна), Московська Гельсінська група (Росія), Lawyers for Lawyers (Нідерланди), American Bar Association’s Rule of Law Initiative (США), Асоціація правників України.

З питань акредитації ЗМІ, звертайтеся, будь-ласка, до представниці Секретаріату АПУ за номером телефону (067) 158-46-46. Контактна особа — Юлія Гончаренко.

Details

Date:
January 27
Time:
16:00 - 18:30 UTC+2
Cost:
Free
Event Tags:
,
https://uba.ua/ukr/events/3904/

Organizer

Ассоциация юристов Украины
Phone:
+38(044)492-88-48
Email:
info@uba.ua
View Organizer Website