Loading Events

« All Events

Virtual Virtual Event
  • This event has passed.

Проблеми бізнесу у податковій сфері

June 23, 2020 @ 10:00 - 11:30 UTC+2

Virtual Virtual Event
Free

Сабж: 
1. Рада може допомогти бізнесу в разі проблем з податковими органами, і про що треба пам’ятати, звертаючись до Ради. З якими скаргами з податкових питань бізнес найчастіше звертається до РБО
2. Проблемні питання, які виникають в бізнесу під час податкових перевірок та оскарження їх результатів
3. Проблемні питання, пов’язані з адмініструванням ПДВ, з якими бізнес звертається до Ради
4. Специфіка скарг бізнесу, пов’язаних із роботою системи СМКОР: блокування податкових накладних, переліки ризикових платників податків
5. Особливості скарг, пов’язаних із функціонуванням СЕА ПДВ

Спікери:
Володимир Забудський (Volodymyr Zabudskyi), інспектор Ради бізнес-омбудсмена, який спеціалізується на податкових питаннях.
Має близько 10 років практики. Володимира призначено представляти Раду бізнес-омбудсмена у Експертній раді з питань підготовки узагальнюючих податкових консультацій при Міністерстві фінансів України. Є автором численних публікацій у сфері оподаткування, співавтором трьох системних звітів Ради бізнес-омбудсмена – щодо проблем бізнесу у митній сфері (2018), щодо інституту адміністративного оскарження (2019) та та оновленого системного звіту з податкових питань (публікація якого планується у серпні 2020 року).

Yuliana Revyuk, інспектор Ради бізнес-омбудсмена.
Юліана має більш ніж 15-річний досвід роботи у сфері управління проектами у міжнародному консалтингу та державному секторі. Входить до експертної групи Ради, яка комплексно обговорює скарги з податкових питань з Державною податковою службою України, є співавтором системного звіту Ради з податкових питань (2015 рік) та оновленого системного звіту з податкових питань (опублікування планується у серпні 2020 року).

Details

Date:
June 23, 2020
Time:
10:00 - 11:30 UTC+3
Cost:
Free
Event Category:
Event Tags:
View Event Website