Loading Events

« All Events

Інтернет-свободи в Україні 2020

September 15 @ 10:00 - 13:00 UTC+2

Інтернет-свободи в Україні 2020

Американська Асоціація Юристів Ініціатива з Верховенства Права (ABA ROLI) в Україні спільно з Лабораторією цифрової безпеки проведуть онлайн-презентацію звіту “Інтернет-cвобода в Україні 2020: дотримання прав людини та основоположних свобод в Інтернеті”.
Цей Звіт створений задля започаткування традиції щорічного комплексного аналізу стану регулювання трикутника «держава – користувач – Інтернет-посередник» в Україні. ABA ROLI та Лабораторія цифрової безпеки спробували окреслити поточне регулювання правовідносин в українській мережі як вихідну точку для подальших досліджень, а також описати основні тренди регулювання протягом 2020 року. Задля цього ми аналізували проєкти законодавчих та урядових ініціатив, що публікувалися протягом року, прийняті акти, а також судову практику, та висловили власні рекомендації відповідальним органам – зі сподіванням на імплементацію бодай частини з них у 2021 році.
Під час заходу ви матимете змогу ознайомитися з аналізом та рекомендаціями, а також поспідкуватися з дослідниками цього питання.

Venue

Online event