Loading Events

« All Events

Форум ААУ «Адвокатура. Формула успіху. Трансформація бізнесу 2.0»

September 9

1500 грн
Форум ААУ «Адвокатура. Формула успіху. Трансформація бізнесу 2.0»

Восени ААУ проведе Форум «Адвокатура. Формула успіху. Трансформація бізнесу 2.0», під час якого будуть розглянуті питання розвитку юридичного бізнесу в умовах пандемії, просування юридичних послуг, трансформації бізнесу. Ми поговоримо про те, як досягти і зберегти успіх на правничому полі в період «турбулентності».

Дата: 09 вересня 2021 року
Час: 09:00-18:00
Місце: в IQ Business Center (вул. Болусновська, 13-15) та онлайн.

Перша сесія буде присвячена року з пандемією та глобальній трансформації бізнесу.
Ми поговоримо про найвиграшні та найпрогришні стратегії для розвитку юрбізнесу у постпандемічних реаліях, головні критерії конкурентоспроможності юрфірми, суперлітігацію та майбутнє спеціалізацій, зміну комунікації з юридичними радниками та критерії вибору зовнішних юристів.
Також ви отримаєте топ-рекомендації від провідних адвокатів та юридичних фірм.

Під час другої сесії будуть розглянуті “нові правила гри” в адвокатській практиці.
Серед головних питань: курс на діджиталізацію та повне занурення в онлайн, роль сучасних ІТ систем для аналізу судових рішень, плюси та мінуси електронного суду і документообігу. Суддя Окружного адміністратвиного суду міста Києва надасть рекомендації для адвокатів в судовому процесі.

Просуванню юридичних послуг в умовах пандемії присвячена третя сесія форуму.
Будемо говорити про головні тренди, антикризовий маркетинг, живих юристів з мертвим контентом, User Experience, як частину конкурентної стратегії та кейси трансформації юрфірм.

Завершить захід сесія про гнучкий підхід до управління.
Ви отримаєте рекомендації з оптимізації бізнес-процесів для підвищення ефективності; дізнаєтесь, яких показників не вистачає керуючим партнерам і що таке стратегічні сесії.
Також поговоримо про кібербезпеку, дистанційну роботу та автоматизацію.

Серед спікерів:
Провідні експерти з розвитку бізнесу, партнери юридичних фірм та in-house lawyers, маркетологи та PR-спеціалісти, експерти з кібербезпеки та ін.

Партнери:
Amber Law Company, EQUITY, АО Glagos, Pavlenko Legal Group, юридичний маркетплейс КОНСУЛЬТАНТ, ЛІГА:ЗАКОН, LI Group, Miller law firm, MITRAX , VB Partners, ZakonOnline.

З приводу участі звертайтеся, будь ласка, за наступними контактами:
forum@uaa.org.ua
+38 067 343-34-07

Venue

IQ Business Center
вул. Болсуновська, 13-15
Kyiv, Ukraine
+ Google Map