Loading Events

« All Events

Virtual Virtual Event
  • This event has passed.

Чи можливо змінити життя за рік? Або як українка підкорює Англію

June 29, 2020 @ 15:00 - 17:00 UTC+2

Virtual Virtual Event
Free

Хто:

Наталія Тужеляк – к.ю.н., солісітер Англії та Уельсу, адвокат арбітражної практики міжнародної компанії White & Case LLP, радниці АО MORIS GROUP.

«Навчання закордоном мене зацікавило на початку юридичної практики. Мене завжди приваблювала судова практика, і я хотіла дізнатись більше про прецедентне право англо-саксонських країн. Одного разу в Лондоні у мене було кілька годин вільного часу, і я зайшла подивитись на судове засідання в Royal Courts of Justice. Мені пощастило побачити заключну промову барістера і я була вражена ораторською майстерністю виступу і тим як відбувався процес.

Я захотіла вивчити судову систему Англії та міжнародний арбітраж і в 2015 стала стипендіатом Британської урядової програми Чівнінг і потрапила на магістерську програму в один із найкращих університетів Англії – University College London.

Навчання в Лондоні – це було найкраще, що трапилось в моєму житті. Важко переоцінити професійний поштовх, який дає навчання в Англії, професійні на особисті знайомства, можливості, яким реально немає меж. Не кажучи вже про якісні знання, розвиток уміння думати критично, цікавитись, бути толерантним до інших точок зору.

Мій рік навчання змінив у моєму житті абсолютно все, а головне змінив мене. Тому я радо поділюся досвідом, розкажу як правильно вибрати програму чи ЗВО, як пройти всі етапи відбору та що очікувати від навчання».

😉Тому не втрачайте можливості почути про унікальний досвід та реєструйтесь за посиланням

Details

Date:
June 29, 2020
Time:
15:00 - 17:00 UTC+3
Cost:
Free
Event Category:
View Event Website